The Walking Dead (Živí mrtví) O konci seriálu nerozhodli tvůrci, ale samotná stanice AMC

O konci seriálu nerozhodli tvůrci, ale samotná stanice AMC

O konci seriálu nerozhodli tvůrci, ale samotná stanice AMC

Když bylo loni oznámeno, že seriál The Walking Dead skončí jedenáctou řadou, šokovalo to většinu fanoušků. Ti však nebyli jediní, které tato zpráva překvapila.

17 0
4.4.2021

Na začátku podzimu přišla stanice AMC se zajímavou a nečekanou zprávou – seriál The Walking Dead skončí jedenáctou sérií, která bude mít netradičně 24 epizod. Všechno zlé je k něčemu dobré, a tak ihned došlo k oznámení, že na seriál naváže spin-offu o Darylovi a Carol, a tak byla aspoň část publika uklidněna.

Když došlo k tomuto oznámení, mysleli jsme si, že rozhodnutí o konci seriálu přišlo z hlav tvůrců, nyní se však ukázalo, že tvůrci s tímto rozhodnutím neměli nic společného. Podle všeho o osudu seriálu rozhodla samotná stanice AMC, která byla doposud považována za toho, kdo si rozhodně nepřeje konec seriálu. Ukázalo se tedy, že je vše jinak.


(Seriál sice míří ke konci, ale některých postav se rozhodně nezbavíme. Foto: AMC)

Tyto informace nedávno odhalil herec Jeffrey Dean Morgan, představitel Negana: „Ta novinka o konci seriálu nás naprosto překvapila. Teď však nemluvím jen o hercích, ale o všech, kteří se na tom seriálu podílejí. Tvůrci Scott Gimple a Angela Kang o tom vůbec nevěděli.“

Moc se nám nezamlouvá, že o osudu seriálu rozhodla v tuto chvíli stanice AMC, a ne přímo tvůrci seriálu. O to víc, když ještě nedávno představitelé stanice prohlašovali, že by seriál mohl pokračovat prakticky donekonečna. Uvidíme, co všechno tedy plánují.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /9

ori

Mne to nevadí, veď to tak vychádza podľa komiksu. Ja som teda čakal 12 sérií s bežným počtom epizód, ale takto tiež bez problémov stíhajú spracovať celý zvyšok komiksu, aspoň to nebude naťahované ako so Spasiteľmi.

redaktor
3.4.2021 | 14:03:10
ThRiSt

Škoda, možná se přesně tady mohla ukázat kreativita..přesně vidím Game of Thrones..scénáristé umí vybrat to nejlepší z předlohy, ale když se jim dají volné ruce..dle mě to až taková změna nebude..na všechny seriály a spinoffy z univerza bude jednotná strategie..je úplně jedno jestli TWD bude pokračovat nebo tu budou 3 spiny

4.4.2021 | 16:05:34
ThRiSt

Ale Fear se celkem slušně rozjíždí

4.4.2021 | 16:08:00
Lostland

Je to celkem logickej krok, zpracovat komiks a utnout to, už jen kvůli Kirkmanovi a úctě k jeho dílu. Nic jim nebrání potom udělat v rámci univerza jinej seroš, kde si vezmou některé postavy. Po posledním díle o Neganovi bych si moc přál nějakej spin off s ním. ( Klidně zopakovat podrobněji jeho minulost, než jen v jednom díle) Jeffrey je skvělej herec, 7. a 8. serie ho představila jako ryzího záporáka, ale každá postava v TWD má důvod ke svému chování a vždy jde o úhel pohledu, poslední epizoda to jasně ukázala. Rick byl taky svýho času slušnej záporák a s nikým se nes..l. A jsem rád, že Neganovu minulost si nechali až na ted, ten díl by se do 7. nebo 8. serie vůbec nehodil

#5 ori
4.4.2021 | 17:56:57
ori

#4 Lostland: Však toho voľného pokračovania sa dočkáme v tom seriáli o Darylovi a Carol. Inak nemyslím si že ešte uvidíme jeho minulosť, ako píšeš, sem sa to proste hodilo. Doteraz na to nebola vhodná doba a v 11. sérii už tiež nebude, tam už sa príbeh posunie dopredu. Navyše Jeffrey už predtým než bolo oznámené že uvidíme jeho minulosť povedal tvorcom, aby to urobili čo najskôr lebo mladší už nebude. Keby to pokračovalo v nejakom jeho seriáli, museli by ho na každý diel omladzovať.

redaktor
4.4.2021 | 18:55:04
BlackSquirrel

Aspoň bude seriál o Carol a Darylovi :) pokud to opět nezruší.

#7 BlackSquirrel
4.4.2021 | 20:39:04
BlackSquirrel

#6 BlackSquirrel: Pokud to nezruší – oprava

4.4.2021 | 20:39:44
heminstein

Mě to teda nepřekvapilo vůbec. Vždyť to tak většinou bývá i u nás, že o ukončení seriálu nebo pořadu rozhodne management televize, hlavně podle čísel sledovanosti.

5.4.2021 | 10:58:28
med2019

Se ctí ukončit všechny TWD série. Celovečerní film by nebyl na škodu. Stačila by klidně polovina řady TWD, za to plná akcí, dynamický děj, nic roztahaného. Snad se už tvůrci i tv stanice poučili z historie Stargate.

7.4.2021 | 1:32:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás