Young Sheldon (Malý Sheldon) S03E08: The Sin of Greed and a Chimichanga from Chi-Chi's

S03E08: The Sin of Greed and a Chimichanga from Chi-Chi's

S03E08: The Sin of Greed and a Chimichanga from Chi-Chi's

Univerzita učiní Georgeovi lukrativní pracovní nabídku v naději, že tak získá Sheldona. Georgie začne pracovat pro nového babčina přítele a Mary se rozhodne svůj dům očistit od chamtivosti.

cz sk
21.11.2019
8 380 000
21 minut

Základní info:

Režie: Chris Koch
Scénář: Eric Kaplan, Maria Ferrari, Jeremy Howe, Steven Molaro, Steve Holland, Connor Kilpatrick
Hrají: Iain Armitage (Sheldon), Zoe Perry (Mary), Lance Barber (George starší), Annie Potts (babča), Montana Jordan (Georgie), Raegan Revord (Missy), Jim Parsons (Sheldonův hlas), Matt Hobby (pastor Jeff), Wallace Shawn (dr. Sturgis), Craig T. Nelson (Dale), Doc Farrow (trenér Wilkins), Rex Linn (ředitel Petersen), Valerie Mahaffey (Victoria MacElroyová), Brian Stepanek (Hubert Givens), Danielle Pinnock (Evelyn Ingramová), Gerald Downey (Jim), … 

Kvíz k osmé epizodě

Co pozvracel dr. Sturgis, když si posledně vyšel s Georgem na pivo?

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Totalni pecka :D

27.11.2019 | 15:46:52
Camaris

Pokud se budou držet předlohy TBBT, kde Sheldon vypráví, jak jeho otec chlastá a střílí na střeše po nádobí, které vyhazuje do vzduchu, tak už vím z čeho mu ruplo. Mary je vážně mimo, ukázkový příklad náboženského fanatismu. Možná se to časem vážně zhorší a přestanou ukazovat takovou dokonalou rodinku. Sheldon v TBBT, přece několikrát předváděl, jaké si odnesl traumata z dětství a navíc, pokud si vzpomínám dobře, tak říkal, že jeho otec skončil v obchodě, kde kradl z pokladny! Nedlouho poté, nakonec umřel na infarkt.

23.11.2019 | 17:05:13
NewPerson

It was a good episode. Lot of american stuff. I realy like it.

23.11.2019 | 13:20:43
captain

Třetí řada a drží si vysokou kvalitu! Stejně jako TBBT do šesté řady… no každopádně, další suprový díl, Mary opět sobecká a tvrdí, že na penězích nezáleží, přitom mají hypotéku, takže fakticky řečeno, jim nepatř ani dům, kde bydlí, ale vždycky, když táta Georgie chce jejich situaci zlepšit, ona je proti. Opět třeba prohlásit, že co se YSh týče, je mnoho důvodů, proč litovat jeho otce, nikoli matku, jak zaznívalo v TBBT. Takže sečteno podrženo, Gerogie st. si nepolepší a Sheldon na výšku nepůjde, protože Mary! Třeba zmínit i narážky na TNG a budoucí rivalitu a následné přátelství Sheldona a Willa Weathna, představitele Wesleyho Crushera z TNG… Ps. A abych nezapomněl, to parkovací místo na jméno Cooper, to byla další narážka na konkrétní díl TBBT, jak se Howard vrátil z vesmíru…

23.11.2019 | 8:59:57
Drahu68

George je super, babča jednička, ale matka je divně fanatická. V TBBT je lepší

22.11.2019 | 21:02:06

Stav překladu

Epizoda S03E19: A House for Sale and Serious Woman Stuff

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

Exkluzivní rozhovor pro Ednu: Iain Armitage

V posledním díle našich rozhovorů se konečně dostáváme ke hlavní hvězdě seriálu. Iain Armitage je i přes svůj útlý věk neuvěřitelně talentovaný a je to také velký nadšenec do muzikálů. Mrkněte více do našeho rozhovoru, co všechno na sebe prozradil.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás