Agent Carter Co se bude dít v osmé a deváté epizodě?

Co se bude dít v osmé a deváté epizodě?

Co se bude dít v osmé a deváté epizodě?

Seriál má rychlý spád a ve středu nás čekají znovu dvě epizody. Agenti S.H.I.E.L.D.u se pomalu hlásí o slovo, ale ještě dva týdny tu s námi bude agentka Carterová. Na co se můžeme těšit v osmé a deváté epizodě?


19 0
22.2.2016

Agentka Carterová ke konci druhé řady přidává na tempu a vrhá na nás jednu epizodu za druhou. Příští týden nás již čeká finální epizoda s názvem Hollywood Ending. O potencionální třetí řadě zatím nic nevíme. Po Carterové se na její vysílací čas vrátí opět seriál Agents of S.H.I.E.L.D..

(Ještě příští týden si vychutnáme Carterovou. Foto: ABC)


2×08 – The Edge of Mystery

Premiéra: 23. 2. 2016

Peggy a Sousa zvažují obchod, který se týká Whitney Frostové. SSR mezitím pomáhá Howard Stark, jehož znalosti mohou být klíčové k zastavení nulové hmoty.

2×09 – A Little Song and Dance

Premiéra: 23. 2. 2016

Peggy se zoufale snaží zachránit doktora Wilkese pomocí nebezpečného plánu a pokusí se zastavit Whitney Frostovou, ale Thompson dělá překvapivý tah, který může zabít všechny.

Diskuze /4

Baltik

Stark pomáhá SSR. SSR šéfuje Masters, takže Stark pomáhá Mastersovi ?

#2 oskarka
22.2.2016 | 18:04:58
oskarka

#1 Baltik: No, to jistě ne. Myslím, žeStark bude pomáhat SSR jako takovému, proti Mastersovi, který potřebuje pro W. Frost získat ty dvě jaderné tyče a který sám chce nechat zabít Peggy. Už se těším!

23.2.2016 | 1:09:20
kler_dr

Nějak si myslím, že Masters se z tohodle dostane, zůstane na svým postě a bude dál pokračovat ve svých špatnostech..a že ho uvidíme i ve třetí sérii (pokud bude)..nemůžou přece stáhnout k zemi a odhalit hned všechny najednou. Akorát jsem zvědavá na jakou stranu se přidá Thompson.

23.2.2016 | 12:48:35
Baltik

Na dobrou, časem prozře.

23.2.2016 | 13:33:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy