Agent Carter Co tvůrci plánují pro potenciální druhou řadu?

Co tvůrci plánují pro potenciální druhou řadu?

Co tvůrci plánují pro potenciální druhou řadu?

Případná druhá řada seriálu Agent Carter dosud ještě stále nebyla potvrzena ani zamítnuta. To však nezabránilo jeho producentům a scenáristům v tom nám sdělit, jaké plány pro další možná dobrodružství agentky Peggy Carter mají. Přečíst si je můžete uvnitř tohoto článku.


28 0
28.2.2015

Na hned dvou internetových serverech bylo zpovídáno celkem pět osobností stojících za seriálem Agent Carter: výkonní producenti Jeph Loeb, Christopher Markus a Stephen McFeely a hlavní scenáristky a tvůrkyně seriálu Tara Butters a Michel Fazekas. A co že by si pro nás tyto mozky stojící za seriálem Agent Carter rády připravily v jeho druhé řadě?

Komiksový autor a výkonný televizní producent seriálů Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter Jeph Loeb se v rozhovoru pro server TheDailyBeast.com nechal slyšet, že by potenciální druhou řadu seriálu Agent Carter rád viděl v jejím vlastním programovém panelu, tedy ne pouze jako vycpávku pro Agents of S.H.I.E.L.D. Zároveň by Peggy přál i více epizod do série, i když dodává, že plný počet dílů, jaký mají Agenti, už by jí neslušel:


Náš prvotní nápad vycházel z toho, nabídnout divákům 30 hodin televizního Marvelu, spíše než abychom o tom uvažovali jako o dvou rozličných seriálech. V tom bychom teď velice rádi pokračovali, ale zároveň si myslíme, že Agent Carter si navíc v programu zaslouží i své autentické místo. […] Skvělé na formátu Agent Carter je pro nás to, že se neskládá z klasických 22 epizod, ale budoucí série by jich mohly mít třeba 10 nebo 13. Nemusíme v nové epizodě navazovat přesně tam, kde skončila ta předchozí. Mohli bychom skočit o rok dopředu nebo se podívat na počátek samotného S.H.I.E.L.D.u.

Další dva rozhovory pak nabídl portál EW.com. První byl se showrunnerkami seriálu Tarou Butters a Michel Fazekas, druhý pak s výkonnými producenty Christopherem Markusem a Stephenem McFeelyem (mimochodem scenáristé druhého a chystaného třetího Captaina Americy). Obě hlavní scenáristky seriálu čtenáře ujišťují, že pro další možné příběhy mají spoustu nápadů, a věří, že agentka Peggy Carter má v sobě pořád silný potenciál. Fazekas konkrétně uvedla:

Probíraly jsme spolu už spoustu nápadů a máme docela dobrou představu o tom, co bychom ve druhé řadě mohly vyzkoušet. Ale podrobnosti vám teď ještě neřekneme.

Stephen McFeely ve druhém zmíněném rozhovoru serveru EW.com souhlasí s Jephem Loebem, že by si seriál Agent Carter zasloužil větší počet epizod. McFeely a Markus zároveň naznačují i některé konkrétní nápady, které by pro potenciální druhou řadu chtěli zrealizovat. McFeely v rozhovoru řekl:

Když jsme vymýšleli zápletku a zasazení seriálu, napadl nás moc pěkný příběh o tom, kdo Peggy je a z čeho vzešla. Jen jsme bohužel neměli čas tenhle příběh odvyprávět. To bychom ale v budoucnu rádi změnili.

I přes tato vyjádření tvůrců je však budoucnost seriálu Agent Carter bohužel stále nejistá a všichni tak čekáme na vyjádření stanice ABC. Dobrou zprávou však je, že už příští středu Peggy na svém původním místě vystřídají Agenti S.H.I.E.L.D.u, kteří tak znovu rozeběhnou druhou polovinu své druhé řady.

FOTO: ABC

Diskuze /10

Tamon

Doufám, že druhá řada bude. Je to skvělej seriál.

28.2.2015 | 20:45:34
Ruklashu

Výborný.

28.2.2015 | 22:27:28
Udo

:) sem rád tak snad na tom zamkaj a neuspěchaj to :)

28.2.2015 | 23:09:25
DaMindži

Musim říct že mě teda tenhle seriál nijak nevzal :) miluju marvel ale tohle sem odkoukal jen proto aby mi něco neuteklo :) bral sem to spíš jako povinost :)

28.2.2015 | 23:12:14
Hyde

Taky sem od toho čekal víc, třeba nějaký artefakty, ale zase známe Jarvise :-)

28.2.2015 | 23:31:45
dagsoftware

Tak dúfam, že druhá séria bude. Fakt dobrý seriáľ, lepší ako agenti.

28.2.2015 | 23:54:57
Fufinko

Musim přiznat že Pegina mě chytla, ale až ke konci … Druhou řadu jí určitě přeju :)

1.3.2015 | 1:02:20
Edie17

Drugá řada snad bude… hlavně aby se vrátil Jarvis, bez toho by to asi ani nešlo :D , Sousa a Howard

1.3.2015 | 15:36:19
Billy the Kid

vyborny napad

2.3.2015 | 14:42:37
Sonix1864

No, jestli nedají druhou řadu, tak to bude zrada :D Ale musí Peggy obnovit!! :D Je to úžasný seriál a doufám, že se v druhé řadě bude víc objevovat Howard, když už není hledaný zločinec :D ;)

17.3.2015 | 12:07:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy