Agent Carter Co zatím víme o druhé sérii?

Co zatím víme o druhé sérii?

Co zatím víme o druhé sérii?

Jak už jistě víte, druhá řada seriálu Agent Carter byla již oficiálně potvrzena a na stanici ABC se jí nejspíš dočkáme v průběhu začátku příštího roku. Vedle toho k nové řadě nyní vyšla už i oficiální synopse a pár dalších informací přímo od herečky Hayley Atwell, představitelky Peggy Carter.


32 0
24.5.2015

V rámci druhé řady seriálu Agent Carter se hojně spekulovalo nad různými směry, kterými by se seriál v této sezóně mohl vydat. Tvůrci například zvažovali i tu možnost, že by se seriál mohl posunout časově trochu dopředu a sledovat účast Peggy Carter v začátcích organizace S.H.I.E.L.D. například v průběhu padesátých a šedesátých let.

Podle prvních informací však druhá série nadále setrvá v druhé polovině let čtyřicátých, přitom se ale přemístí z ponurého New Yorku do sluncem zalitého Los Angeles. Přečtěte si ostatně oficiální synopsi ke druhé řadě:


Ve svém odhodlání k boji proti novým hrozbám poválečného atomového věku musí Peggy Carter cestovat z New York City do Los Angeles vstříc svému zatím nejnebezpečnějšímu úkolu. Avšak přestože zde potkává nové přátele, nový domov a možná dokonce i novou lásku, brzy zjistí, že zářivá maska poválečného Hollywoodu představuje mnohem temnější hrozbu všem těm, které se zapřísahala chránit.

Dosud není jisté, zda Peggy odcestuje do Los Angeles sama, nebo ji případně bude doprovázet Edwin Jarvis či jiná z postav první řady. Jelikož ale do druhé sezóny byla zatím potvrzená účast pouze Hayley Atwell, je klidně možné, že s žádným z herců první série se už nesetkáme a druhá řada tak představí zcela nové postavy. Smysl by přitom sice dával alespoň nějaký malý štěk od Howarda Starka, je ale zároveň otázka, jak bude Dominic Cooper v následujících měsících zaneprázdněn s natáčením seriálového Preachera.

Další zajímavá novinka je pak ta, že druhá řada seriálu Agent Carter se bude skládat z deseti epizod, což je o dvě víc než v rámci sezóny první. Zároveň je ale klidně možné, že finále druhé řady by mohlo být dvojdílem, tzn. dvěma epizodami vysílanými v jeden den, tak jako tomu bylo ve finále druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. či u pilotního dvojdílu samotné Agent Carter.

A na závěr ještě vyjádření od samotné Hayley Atwell, které se v menší roli zároveň dočkáme i v nadcházejícím filmovém Ant-Manovi a možná i třetím Captainu Americovi s podtitulem Civil War. Co nám tedy představitelka Peggy o druhé řadě zatím řekla?

Peggy truchlila nad Stevem, ale nyní je připravená na novou kapitolu svého života. Je na tom teď mnohem líp, takže druhá řada pro ni bude určitě snazší a můžeme se z její strany těšit i na víc humoru a větší vřelost. Už tolik nezápolí s vlastní identitou.

Premiéry druhé řady seriálu Agent Carter se velmi pravděpodobně dočkáme začátkem roku 2016, do té doby proto nezapomeňte sledovat náš web pro další novinky a zajímavosti.

Diskuze /10

Mehal

jestli tam nebude Jarvis tak to nebude ono.....

24.5.2015 | 15:40:14
Liss93

Oblíbila jsem si osazenstvo 1.série, takže mě tahle zpráva moc netěší… Tak snad se dočkáme alespoň několika scén s Jarvisem a Howardem, případně s Peggyinými kolegy.

24.5.2015 | 16:38:19
Iris13

Doufám, že aspoň část obsazení z první řady zůstane, ale čas ukáže :-). Podle fotek z placu Civil War

Se Cap účastní pohřbu Peggy (spolu s její neteří), takže určitým způsobem se tam objeví 100%… teď jde o to, jak proběhne to loučení :-/ !

Tak jako tak se na 2. řadu moc těším.

24.5.2015 | 16:54:30
jh666

Kdyby nikdo jiný, tak Jarvis se musí vrátit, byl tam nejlepší nová postava. A rád bych Fonsecu. A mohla by se vrátit i Dotie, přece jen ten její příběh nechali otevřený.

24.5.2015 | 20:01:37
Adélka_MucQ

Seriále jsem měla ráda, ale zasmála jse se jenom u scén s Jarvisem. Bez něj by to bylo trochu suché a přece jenom, učit se jména všech těch nových postav… -_-

24.5.2015 | 22:47:18
Michelle84

Konečné zmena. Všetky marvelovky čo teraz bežia sú v New Yorku :D Ale súhlasím že ak tam nebude pôvodné osadenstvo bude seriál dosť strádať. Popravde ma Carterová moc nenadchla aby tam bola len ona bez Starka alebo Jarvisa

#7 pozitkar
24.5.2015 | 23:48:22
pozitkar

#6 Michelle84: Pořád lepší než Metropolis, Smallville nebo National City … muheheheh

#8 Michelle84
25.5.2015 | 18:06:48
Michelle84

#7 pozitkar: tak z týchto menovaných poznám len Smallville a aj ten stojí zahouby :D

25.5.2015 | 19:38:55
Phyridis

Já pořád doufám, že ten se kterým měla Peggy děti je Sousa… :D On je hrozně cute :3 Uvidíme no… :)

31.5.2015 | 19:12:20
Tamon

Carterová má bráchu? Asi jo, co?

7.6.2015 | 16:23:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy