Agent Carter Je třetí řada ohrožena?

Je třetí řada ohrožena?

Je třetí řada ohrožena?

Hayley Atwell byla obsazena do hlavní role nového seriálu Conviction, co to ovšem může znamenat pro potencionální třetí řadu Agent Carter? Mají se fanoušci strachovat o budoucnost seriálu?


9 15
19.2.2016

U nového seriálu Conviction byla objednána pouze pilotní epizoda, takže zatím není jasné, zda seriál dostane celou řadu. Pokud ano, záleželo by, kolik epizod by stanice byla ochotná seriálu dát. Pakliže by seriál získal 22 epizod, mohlo by být ohroženo potencionální natáčení třetí řady Agent Carter.

(Vidíme letos Peggy Carterovou v akci naposledy? Foto: ABC)


Nicméně pokud se Conviction dostane na televizní obrazovky, poběží na stanici ABC (jako Agent Carter), takže vždy existuje naděje, že by se krátká sezóna vešla do již plného natáčecího plánu Hayley Atwell. Nicméně musíme brát taktéž v potaz, že současná sledovanost a ratingy druhé řady nejsou příliš oslňující. Máme se tedy skutečně obávat?

V komentářích dejte vědět, zda byste chtěli třetí řadu. Je toto skutečně náznak, že další řadu čekat nemáme?

Diskuze /24

cestmir1

Určitě chtěl :)

19.2.2016 | 14:07:09
Medojedka

Rozhodně chtěli! Pro mě tenhle seriál v záplavě jiných (na které taky koukám) rozhodně vyniká. A to nejen vtipem. A taky miluju Jarvise samozřejmě … :-)

19.2.2016 | 14:09:12
TheMilda

Nejsem si zcela jist, když toto píši, ale Agent Carter produkuje MCU na rozdíl od „Agentů“, které produkuje stanice . Takže rozhodování dle ratingů může být zavádějící.

19.2.2016 | 14:23:01
Ann Taylor

Peggy je na tom pro mě podobně jako agenti. První řadu u agentů jsem ani neviděla celou, u Peggy jo, protože byla krátká, ale zase tak moc mě to nevzalo. A od druhé to jede, takže pokud by to mělo být v podobném duchu, určitě bych chtěla další.

redaktor
19.2.2016 | 14:27:27
Anillion

Osobně mě Agent Carter baví mnohem víc, jak Agents of S.H.I.E.L.D., takže by mě to dost štvalo, kdyby třetí série nebyla…

19.2.2016 | 14:28:57
Ivčí

Myslím si že by byla škoda, kdyby to ted utli, je tam spousta věcí, co se ještě mají stát. Nezaložila Peggy S.H.I.E.L.D.? Vždyť to k tomu mělo směřovat.. Byla by to skoda, no.. :/

19.2.2016 | 14:31:33
VickyVix

Mě se teda druhá série líbí víc než ta první, takže já jsem absolutně pro :) Stále mají z čeho těžit, takže by byla dost velká škoda, kdyby seriál zrušili.. :/

19.2.2016 | 14:59:15
24ron 24

Ja proti Carterovej nemám absolutne nič, je to príjemné spestrenie, ale na Agents of SHIELD nesahá ani po kotníky, hlavne čo sa deje v tej 3.sérii to je už veľkolepé!!

19.2.2016 | 15:08:32
matt44

kym peggy nezalozi SHIELD proste nema zmysel serial rusit. myslim, ze presne na to caka vacsina fanusikov sledujucich tento serial.

19.2.2016 | 15:20:20
DoomedVítek

V jakém roce by vlastně měl být SHIELD založen? Snad neskončí a ikdyby jo tak je tu furt možnost že by se mohl přestěhovat na jinou tv stanici a nebo k Netflixu. Byl bych hodně rád kdyby aspoň jedenu serii věnovali rozjezdu SHIELDU, což by mohla i být ta třetí když Vernon „Red“ Masters říká že SSR brzy zruší :)

19.2.2016 | 15:41:28
bublifuk

No, první série Agent Carter se mi líbila mnohem víc než Agenti. Nyní je to přesně naopak. A hlavně druhá řada Peggy se mi zamlouvá mnohem méně než ta první. Přijde mi, že zbytečně tlačí na pilu. Křečovitá snaha o humor, milostné x-úhelníky (vždyť i ta Jemma s Fitzem se chovají dospěleji než Violet se Sousou)… Peggy hrající si na Deadpoola s břichem proraženým skrz naskrz (stačí trocha gázy, zašít a druhý den už běhá s nějakým tím au…). Mně se fakt na první řadě hlavně líbilo, že jsem postavám věřil jejich role. Teď už jsou jenom ploché karikatury. U Agentů je ten vývoj naopak… Na rovinu, bez třetí řady bych se obešel. A vlastně by mi nechybělo, kdyby nevznikla ta druhá. Ale dokoukám to.

19.2.2016 | 16:51:30
oskarka

Já bych o třetí řadu stála. Druhou řadou se výtečně bavím. Nevím, proč se tu někdo rozčiluje nad tím, že není možné utrpět takový úraz a dělat jakože nic – ale je to snad komiks, superhrdinové ne? Tak se to musí brát s nadsázkou! Snad taky nepitváte IronMana – copak člověk může lítat??.. a tak bychom mohli kroutit hlavou nad každým, na komiksu založeným filmem. Jen doufám, že se do konce druhé řady ještě objeví Rose a doktor S. z laborky! A pro třetí řadu hlasuji!

#13 bublifuk
19.2.2016 | 18:20:55
bublifuk

#12 oskarka: Tak já se nerozčiluju, spíš je mi to líto. Každopádně, jakou superschopnost (kromě schopnosti pít krev nadřízeným) má Peggy? A Tonny Stark nelítá. Lítá jeho oblek. Nadsázka je OK, ale i v superhrdinském filmu by snad mohly platit elementární pravidla, ne? V KAŽDÉM příběhu by měla platit elementární pravidla. Alespoň ta daná příběhem samotným.

19.2.2016 | 19:16:28
oskarka

Aha, takže pro superhrdiny a komiksáky platí pravidla? A ty určuje kdo? Takže Jessica Jones by neměla mít superschopnosti, V Game of Thrones by neměla fungovat dračí krev… Mellisandra by neměla čarovat – vždyť to není podle pravidel:-) Jasně, že v dílu 5 je zjevný nesmysl, Peggy by úraz zabil, ale jsme v komiksu.Já to tedy překonala a pětkou jsem se dobře pobavila…

#15 bublifuk
19.2.2016 | 19:50:07
bublifuk

#14 oskarka: No, jde o to, že Peggy žádné superschopnosti (narozdíl od Jessiky) NEMÁ. A to je to pravidlo. Peggy JE NORMÁLNÍ ČLOVĚK. Jinými slovy – byli leniví scénáristé. Mohli jí podat nějaké Starkovo superuzdravovátko a bylo by to v cajku (a jestli dali a já to přehlídl – ok, moje chyba). Nebo ji stačilo zranit méně drsně (Přemýšlím, copak tam té rezavé tyči stálo v cestě. Žaludek? Slezina? Tenké střevo? Vlastně zpět, ony všechny ty orgány před tyčí uhnuly)… Jednoduše až se na scéně objeví panáček Michellin a vrhne po Peggy pokémona s výkřikem „Maxipes Fík!“, bude to také v pohodě, protože „superhrdinský film“? To je přece pitomost. Nejde o to, že v superhrdinském seriálu by neměly být superhrdinské věci a supervynálezecká udělátka, i když jsou v zásadě také jenom bla bla bla. To je v pořádku, s tím se počítá. Jde jenom o to, že lidé nejsou superhrdinové. Protože kdyby byli, tak jsou superhrdinové vlastně tuctoví. A možná nejsou vůbec třeba. Jedna věc je se bavit a druhá věc je nechat se tahat za nos tam, kde to přitom vůbec není třeba – jenom tomu autorovi nestojíme za špetku námahy.

#17 monikash
19.2.2016 | 20:13:36
Toso11

po pravde ked zacala tato sezona uvedomil som si ze serial ma nema kam zaviest … vytvorenie shieldu nie dakujem kriminalok mam dost … racej si pozriem agentov kde sa to aspon trocha podoba akcnemu komixu

19.2.2016 | 21:27:00
monikash

#15 bublifuk: A to ji z té tyče ještě museli dostat. A pokud neměli laserovou pilku, tak potřebovali kladku, rameno a nosítka nebo aspoň „huzel“ (nosilo se v něm seno z pole). Ale je fakt, že (super)hrdinové bolest necítí, ta se týká jen nás tv diváků.

#20 bublifuk
20.2.2016 | 7:57:36
Lopt

Vážně? Jako problém v seriálu vidíte někdo, že postava dostatečně reálně neprožívá zranění? Když je za vlasy pritažená reakce na v podstatě každou druhou ránu pěstí, úder trubkou aj. To snad ne. Já bych další řadu určitě uvítal, pokud bude pokračovat ve stejném duchu. Lehký humor, akce a příjemně zpracované prostředí dané doby.

#19 oskarka #21 bublifuk
20.2.2016 | 8:25:50
oskarka

#18 Lopt: Přesně tak to vidím já. To bychom mohli rozebírat, zda může žena přeprat námezdního zabijáka…Já taky vím, že to v pětce scénáristé přepískli, ale protože díl byl výtečný, měl spád a dobře jsem se bavila, tak to nepitvám a těším se na pokračování. A věřím, že bude třetí série!

#21 bublifuk
20.2.2016 | 10:00:26
bublifuk

#17 monikash: No jo, ale Peggy není superhrdinka. Je prostě jen statečná a „dobře vytrénovaná“. I když asi tou superhrdinkou bude, když už v sedmé epizodě (o dva dny později) běhá jako laňka. Zato chudák Anna dostane do břicha kulkou (která paradoxně – není-li dum dum či jinak upravená – nadělá v tkáni menší škodu než taková železná tyč) a hned je z toho náročná operace.

Jo a s tou tyčí – hlavně to, že ji z tyče sundali, bylo to nejhorší co mohli udělat. V podstatě měli uříznout tu tyč a dovézt Peggy i s tou tyčí v břiše. Právě proto, aby nevykrvácela.

20.2.2016 | 11:56:34
bublifuk

#18 Lopt: #19 oskarka: Ono jde o zranění a zranění. Jde o míru. A jak je všechno přes čáru, tohle je už moc. Příště bude co? Uřízneme Peggy hlavu a budeme sledovat jaké vtipné momenty z toho vyplývají? Ale jinak v pohodě, i línej scénárista si svého diváka najde (Hlavně že to odsejpá). Jiného holt ztrácí. To už je život. (A třeba mi někdo vysvětlí, proč při sundání náhrdelníku tento nevstříkl do Dottie neurotoxin. Ale třeba si s ním pohrála Frostová, takže OK.)

20.2.2016 | 12:01:36
oskarka

Já se seriálem bavím. Kdybych chtěla dění v seriálech rozebírat, tak bych se nemohla dívat na nic, všude se něco najde. Protože ve skutečnosti nemůže nic tak vycházet jako v komiksu, kde se dějí zázraky a kde vše klapne přesně tak, jak hrdina potřebuje. Chce to trochu nadhledu! :-) anebo jiný seriál…

20.2.2016 | 13:15:50
M.Heaven

Já bych rozhodně chtěla 3. řadu, druhá řada mě baví víc než první, možná proto, že se seriál vydal takovým komediálním směrem a mně to vůbec nevadí. :)

25.2.2016 | 20:51:37
M.Heaven

Jinak nerealističnost seriálu mi samozřejmě vadí taky, ale když sledujete všechno od Marvelu, tak si prostě zvyknete… :D

25.2.2016 | 20:56:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy