Agent Carter Netflix neobnoví Carterovou pro třetí řadu

Netflix neobnoví Carterovou pro třetí řadu

Netflix neobnoví Carterovou pro třetí řadu

Po delší době vám přinášíme zprávy o možném pokračování seriálu. Poslední naděje zřejmě umřela a třetí série se s největší pravděpodobností už nedočkáme. Netflix nemá zájem o obnovení seriálu a tak Carterová skončí s otevřeným koncem.

2 61
30.7.2016

ABC po dvou řadách zrušila seriál Agent Carter, i když příběh zůstal otevřený a skončil obrovským cliffhangerem. Nepomohlo ani to, že ABC vlastní Disney, který zase má práva na filmové a seriálové Marvel seriály. I tento fakt nijak nepomohl ukončit Agent Carter důstojně. Fanoušci se tak uchýlili k poslednímu – k petici.

(Tuhle dvojku už spolu neuvidíme. Foto: ABC)


Ta ale většinou žádnou stanici nepřesvědčí k obnovení seriálu a je tomu stejně i v případě Carterové. Existovala šance, že si Agent Carter přivlastní stanice Netflix, která se v poslední době stala domovem Marvel seriálů (vysílá se tam Daredevil, Jessica Jones, plánuje se Defenders, Luke Cage, Iron Fist či Punisher). Nakonec tomu tak bohužel nebude. Jeden z vedoucích Netflixu, Ted Sarandos, prohlásil následovné:

Hledáme originální značky. Chceme vyprávět originální příběhy. A část marvelovského vesmíru již u nás na stanici máme, takže nebyl důvod, proč přibírat další seriál. ABC má navíc komplikované smlouvy, takže převést seriál k nám za jejich podmínek by bylo značně náročné. Z naší strany tedy kromě jiného šlo také o obchodní rozhodnutí.

Netflix byl asi poslední nadějí pro všechny fanoušky seriálu. Nyní zřejmě můžeme považovat celý seriál za uzavřený a na pokračování je čas zapomenout. Marvel slíbil, že se v průběhu let vrátí k natáčením tzv. one-shotům, tak alespoň zde můžeme doufat, že v nějakém kraťasu tvůrci stačí dovyprávět příběh Peggy Carterové a její party.

Jste mrzutí z toho, že Netflix neobnovil seriál? Jak by podle vás měl skončit celý seriál? Měl by vyjít film, kniha či komiks?

Diskuze /12

Michelle84

môžu si za to sami, mali sa hneď držať toho načo bol seriál naprogramovaný a síce vznik Shieldu. To chcel každý vidieť, ale nie, oni musia riešiť iné debiliny pre ktoré stratili sledovanosť. S maličkou dušičkou som dúfala že bude tretia séria a už to bude o Shielde ale tak...... čo už :/

#2 Ann Taylor
30.7.2016 | 21:41:18
Ann Taylor

#1 Michelle84: Pravda. Druhá řada mě sice bavila, ale každý stejně chtěl vidět vznik SHIELDu. No je to škoda.

redaktor
30.7.2016 | 22:15:43
Ratemus

přesně tak, můžou si za to sami, já čekal vznik SHIELDU, mladého Pyma a Furyho, první akce Winter Soldiera a tak, ale ne, oni z toho udělají komedii založenou na hláškách Jarvise

#5 Blackhand47XD
31.7.2016 | 7:50:30
tomaz1124

přesně tak

31.7.2016 | 11:17:54
Blackhand47XD

#3 Ratemus: Mladý Fury asi těžko, ten se v MCU narodil roku 1951.

webmaster
31.7.2016 | 16:50:22
Erzik

Je to škoda, co více dodat…

redaktor
1.8.2016 | 8:07:49
matt44

skoda ze neuvidime vznik shieldu, pretoze presne to som od serialu ocakaval.

1.8.2016 | 10:50:24
18.8.2016 | 17:34:57
mike2

Radost z toho nemám, ale mám-li být upřímný, seriál mne trochu zklamal. Potenciál v podobě hlavní postavy a příslibu odhalení transformace SSR na S.H.I.E.L.D. vyšel tak trochu naprázdno. Tímhle tempem bychom se založení S.H.I.E.L.D. dočkali možná tak někdy v patnácté sérii. Oproti MAoS tu byl znát i nižší rozpočet, který se projevil jednak menším počtem zajímavých postav, jednak ořezáním celé série na jednu zápletku.

To byl podle mne vůbec největší problém. Když se v první sérii začalo zápletkou s očerněním Howarda Starka, moc mne to nenadchlo, ale říkal jsem si, že se to během pár epizod vyřeší nebo se začne dít i něco jiného. Když se na tom točili celou sezónu a žádná další dějová linie se nekonala, doufal jsem, že se z té chyby poučí aspoň pro druhou sezónu. Ale kdepak, druhá série opět postavená na jediné zápletce, a to ještě slabší, než byla ta první. MAoS má samozřejmě výhodu většího prostoru, ale tím, že je v každé sérii několik dějových linií a občas zařadí i zcela samostatnou epizodu, dokáže udržet pozornost i těch, kterým hlavní linka úplně nesedne.

1.10.2016 | 20:15:02
WickedWitch01

Mě se AC hodně líbila, sic jsem čekala jako všichni ostatní, že to bude o založení S.H.I.E.L.D.u, je ale hrozné, že seriál nedotočili a pořádně neuzavřeli, to člověka dokáže vytočit.

6.2.2017 | 6:59:30
SophieFox

Seriál byl super, pro mně je důležitý z jakého si osobního sentimentu…ale bavil mně, i když jsem to tedy brala jako samostatnou věc a s dalšími Marvelovkami ho takřka nic krom pár jmen nespojuje. Je to super téma, hrdinka žena-agentka, jejíž schopnosti jsou ignorovány jen proto že nemá p*****…bohužel realita našeho života

21.8.2017 | 17:20:53
Ellyse

Hodně mě to mrzí, seriál mě bavil, všechny díly jsem shlédla během tří dnů a opravdu jsem se od toho nemohla odtrhnout. V druhé sérii mě trochu štval Dr.Wilkes, ale jinak jsem byla s ostatními postavami spokojená. ! SPOILER Taky se mi nelíbí otevřený konec, kde někdo (už se nikdy nedozvíme kdo)
postřelí chudáka Jacka (nikdy se nedozvíme jestli přežil, ale patrně ne – au) a následně vzal Peggyinu složku. Teď se prostě nikdy nedozvím jak to mohlo dopadnout :D :( :( to nesnáším

11.12.2017 | 22:08:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy