Agent Carter
86/100 - 192×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Trailer a synopse k poslední epizodě druhé řady

Trailer a synopse k poslední epizodě druhé řady

Už nás čeká pouze jedna epizoda, kdy se uzavře celý příběh v Hollywoodu s Nulovou hmotou. Jak to všechno dopadne?

24 0
29.2.2016

2×10 – Hollywood Ending

Premiéra: 1. 3. 2016

Peggy musí čelit své největší výzvě a učinit největší oběť, aby se jí podařilo zastavit nulovou hmotu.

Thumbnail Play icon

Příští týden se vrací na televizní obrazovky seriál Agents of S.H.I.E.L.D., který stejně jako minulý rok navazuje hned po Agent Carter. Zatím stále nebylo rozhodnuto, zda se příští rok dočkáme třetí řady. Zvlášť, když Hayley Atwell byla obsazena do nového seriálu. Stejně tak ovšem nebyla potvrzena čtvrtá řada Agents of S.H.I.E.L.D., takže fanoušci mohou být poměrně klidní, i když sledovanost obou seriálů není příliš oslnivá.

Diskuze /4

Dr_Virus12

„Zvlášť, když Hayley Atwell byla obsazena do nového seriálu. Stejně tak ovšem nebyla potvrzena čtvrtá řada Agents of S.H.I.E.L.D., takže fanoušci mohou být poměrně klidní, i když sledovanost obou seriálů není příliš oslnivá.“ poměrně klidní? Vážně? :D já moc teda klidný nejsem :(

#2 tom99 #3 pozitkar #4 paule
29.2.2016 | 17:12:07
tom99

#1 Dr_Virus12: Sledovanost je u Marvel seriálů zavádějící. Všichni vědí, že ta sledovanost je na prd, ale Marvel má u ABC silné slovo :-)

webmaster
29.2.2016 | 17:13:26
pozitkar

#1 Dr_Virus12: Je to podpora filmů, spousta lidí sleduje návaznosti. Sice se prej oba týmy moc nemusí (seriálový s filmovým), ale je to prostě takový dražší merchandising :-)

29.2.2016 | 18:30:15
paule

#1 Dr_Virus12: S potvrzením agentů to je vždycky takhle. Nechávají to na poslední chvíli ale pak jim přiklepnou další řadu a nepochybuju že se tak stane znovu u Agent Carter si ale nejsem tak jistý. Plánují ten spin-off Most Wanted (nebo jak se to jmenuje) a ten by teoreticky mohl zaujmout místo Carterové během přestávky AoS

1.3.2016 | 11:10:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama