Arrow
90/100 - 1 400×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

S06E15: Doppelgänger

S06E15: Doppelgänger

Oliver a Thea jsou šokováni, když se dozví, že Roy Harper je zpátky ve Star City. Když však zjistí okolnosti, kvůli kterým tu je, tak si uvědomí, že je v nebezpečí, a proto se mu rozhodnou pomoci. Black Siren učiní šokující rozhodnutí.

cz sk
8.3.2018
1 280 000
43 minut

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: Christos Gage, Ruth Fletcher Gage, Speed Weed
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Willa Holland (Thea Queen), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Echo Kellum (Curtis Holt), Juliana Harkavy (Dinah Drake), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz), David Nykl (Anatoly Knyazev), Pej Vahdat (Sam Armand), Tina Huang (Kimberly Hill), … 

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já nevim co je to v poslední době za ujetou módu, ale vůbec mi nevyhovuje. :-/

„Přísně ho střežej nemáme šanci ho zachránit … 5minutová scéna s počtem protivníků co bych spočítal na jedný ruce a BUM … je zachráněnej.“ :-/ Nevim no, mohli by už alespoň nějakou zápletku trochu protáhnout.

5.4.2018 | 8:41:27
GreenArrow182

Roy ufff co k němu říct vlastně tam jen byl … nic víc. U Olivera nechápu věčnou naivitu ! Prosim kdo píše ten scénář ?

25.3.2018 | 14:41:59
MarvelLover

super díl, Roy :)

23.3.2018 | 9:53:23
Spiker

To jsem zvědav, jestli se Roy ještě zdrží..

19.3.2018 | 3:17:41
tominotomino

Tenhle díl se povedl. Hlavně díky návratu Roye a They v obleku.

webmaster
18.3.2018 | 12:20:35
Kothy

Zajimavy konec…

17.3.2018 | 22:53:43
Bane

Tady pánovi ShelbyGT cosi bych rád odpověděl, že Arrow od páté série opět zase zabíjí, takže nevím, čemu se diví. Ti, co si pořád stěžují na kvalitu seriálu, tak ať se prostě nedívají, lepší radu jim nikdo nedá…

17.3.2018 | 0:18:28
ShelbyGT500CZ

To je fakt vtipný. Oliver nikoho nezabíjí, ale šípy do hrudníku střílí jeden za druhym. A nejvtipnější prej, žádný smrtelný zásahy, chci ho živýho a všichni do něj začnou střílet dávky z automatů :D

15.3.2018 | 14:51:08
default

Konecne mu (zase) Felicity rekla, ze je ufnukanek. :D

Jinak se nam to zacina hezky komplikovat. :) Konecne se na to da zase divat. Min sentimentu, vic akce. ;)

Ano, preju odchod Roye a Theyi nekam do bezpeci. :D Vubec mi (ona) nebude chybet. :P

PS: z tohoto celeho serialu by sla udelat divadelni hra. Furt se tam znovuobjevuji ty stale stejne postavy. :D

13.3.2018 | 22:02:05
CaptainDeadpool

zajímalo by mě, co vymýšlejí zase s ligou… jinak jsem rád, že je Roy z5… víc takových dílů se starým týmem ;)

12.3.2018 | 16:49:29
1

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama