Arrow Tom Welling by si v poslední řadě seriálu Arrow klidně zahrál Batmana

Tom Welling by si v poslední řadě seriálu Arrow klidně zahrál Batmana

Tom Welling by si v poslední řadě seriálu Arrow klidně zahrál Batmana

Herec Tom Welling je pro fanoušky komiksových seriálů známou tváří, protože v seriálu Smallville hrál deset sérií Supermana. Nyní by si zkusil i Batmana.

21 1
29.6.2019

Zhruba před dvěma měsíci jsme vás informovali o tom, že na internetu kolují zvěsti týkající se obsazení herce Toma Wellinga do poslední řady seriálu Arrow. Dosud tyto klepy nebyly potvrzeny ani vyvráceny, nicméně nyní se na internetu objevilo kratičké vyjádření od tohoto herce, který prozradil, že by si klidně zahrál Batmana.

Herec byl v pořadu Inside of You dotázán na to, kterou postavu z komiksů by si rád zahrál. Tom Welling odpověděl následovně: „Jo, rád bych si zahrál Batmana. Byla by to sice jiná role než Superman, ale bral bych ho.“


(Tom Welling jako Clark Kent v seriálu Smallville. Foto: The WB)

Welling pochopitelně neřekl, že by si Batmana rád zahrál v seriálu Arrow či popřípadě v Batwoman, ale naznačil tak, že stále přemýšlí o rolích v komiksových seriálech, kterých je v současné době přehršel. A v souvislosti s oněmi zvěstmi si někteří myslí, že tímto jasně naznačil své působení v seriálu Arrow, ať už tu bude hrát kohokoliv.

O dalším vývoji možného obsazení herce Toma Wellinga vás budeme informovat, až se objeví něco nového.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

Koprik

Xavik nic ve zlem ale zni to dost jako clickbait :D

30.6.2019 | 20:00:23
DC Expert

Proč je tady ta spekulace když má CW batmana zakázaného.

1.7.2019 | 18:51:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás