Arrow Tvůrci aktuálně hledají herce pro budoucí verzi Johna Digglea Jr.

Tvůrci aktuálně hledají herce pro budoucí verzi Johna Digglea Jr.

Tvůrci aktuálně hledají herce pro budoucí verzi Johna Digglea Jr.

Po čase vám přinášíme další novinku týkající se poslední řady seriálu Arrow. Ve flashforwardech se totiž dočkáme i Johna Digglea Jr.

7 0
11.6.2019

V poslední době jsme se dočkali dvou novinek, které se týkají flashforwardů seriálu Arrow. Zatímco Connor Hawke byl povýšen na hlavní postavu, tak se v budoucnosti dočkáme i Johna Digglea Jr., který nám dosud nebyl představen. Zatím jsme totiž mohli vidět pouze jeho mladší verzi.

Tato novinka nás opět ujišťuje o tom, že se v poslední řadě dočkáme flashforwardů, které tvořily podstatnou část sedmé série. Zatím není jasné, kdo si Johna Jr. zahraje. A ani hledaný herec nemá nijak nečekaný popis. Logicky se totiž hledá Afroameričan, kterému je kolem 25 let.


(Kdo si zahraje Johnova biologického syna? Foto: CW)

Z flashforwardů sedmé řady máme potvrzeno, že John Jr. žije, Connor ho totiž navštívil, nicméně jsme ho nikdy neviděli. Jsme tedy zvědaví, kdo si ho zahraje.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /6

Ermak

Takže „John Jr“ co se objevil v legendách v té epizodě s budoucím Star City je teda Connor? Ono tam se sic jmenuje Connor ale na Arrowverse wiki bylo řečeno, že je to Diggle Jr. A ano vím, že se jedná o možnou budoucnost a herec co hrál Connora tam je stejný ale nepočítal jsem s takovýmhle retconem.

#2 Stanley97
11.6.2019 | 21:39:04
Stanley97

#1 Ermak: Taky jsem nad tím přemýšlel a dočetl jsem se, že ta linka, kde John Junior je Connor Hawke je vymazaná (neptej se, prostě Legendy a cestování časem v Arrow-verse).

#3 MártyKurosaki #4 Argenium
12.6.2019 | 9:21:38
MártyKurosaki

#2 Stanley97: Ee, za to může Barry právě..

12.6.2019 | 9:34:09
Argenium

#2 Stanley97: Zrovna tohle složitý není… Barry to změnil Flashpointem.

12.6.2019 | 11:58:55
JessBecker

To s tím Barrym není pravda! V originální verzi měl přece John dcerku, Saru, a Barry změnil že teď má John kluka, o tom že je to Connor nepadlo slovo..možná se pletu s tím že to tam řekl v Legendách, v tom případě časový kód a který díl pls.

12.6.2019 | 21:17:41
DC Expert

Doufám že ten herec bude bílý to by bylo epické. :D

16.6.2019 | 12:31:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás