Arrow Tvůrci mluví o Speedy, Wild Dogovi, nové Black Cannary a Susan Williams

Tvůrci mluví o Speedy, Wild Dogovi, nové Black Cannary a Susan Williams

Tvůrci mluví o Speedy, Wild Dogovi, nové Black Cannary a Susan Williams

Nové a nové otazníky přibývají s každým dílem, a proto se tvůrci vyjádřili k těm nejzákladnějším. Co čeká na Theu, proč se právě Wild Dog dočkal flashbacků, jak to bude s Dinah Drake a co je skutečně zač Susan Williams?


26 0
19.2.2017

Theu a její nepřítomnost v páté řadě seriálu Arrow jsme odhalili v nedávném článku. Nyní tvůrci promluvili o tom, co dalšího na ni čeká. „Míří tam, kde byla její matka ve druhé sérii předtím, než byla zabita. Jsme z toho nadšení,“ řekla Wendy Mericle. „Jsem z jejího příběhu opravdu nadšená, protože ji dostaneme na místo, kde se bude vypořádávat s problémy stejně, jako to dělal Oliver. Bude se vypořádávat se svou krvežíznivostí a ostatními problémy z minulosti. Bude tak na stejném místě jako Oliver, ale kvůli jiným důvodům. Mezi Oliverem a Theou bude skvělá scéna, která je jedna z mých oblíbených,“ dodala.

K této postavě se krátce vyjádřil i Marc Guggenheim: „Mezi Oliverem a Theou je několik opravdu úžasných scén, kterých se dočkáme jak v následující epizodě, tak i v dalších. Bylo skvělé ji mít u starosty, protože tyto scény nás bavilo psát.“


Na Wild Doga se zaměřila velká část třináctého dílu Spectre of the Gun. Netýkaly se ho však pouze scény ze současnosti, ale především flashbacky. „Myslím, že byl někým, který si zasloužil, aby jeho minulost byla odhalena. Bavili jsme se o tragédii jeho dcery. Věděli jsme, že dojde k tomu, abychom odhalili, že je mužem rodiny. Tento moment už sdílel s Johnem, kdy chápal, co John prožívá,“ řekla Wendy Mericle pro Comic Book.

(Foto: CW)

„Měli jsme chuť napsat flashbacky z pohledu jednoho z nováčků, abychom se o nich více dozvěděli. O Curtisovi toho už hodně víme, Rory odešel z týmu a Evelyn je zradila. Její příběh původu jsme v podstatě odvyprávěli už ve čtvrté řadě. Rene působil jako skvělý kandidát na flashbacky z mnoha důvodů,“ řekl Marc Guggenheim na to, proč se právě Rene dočkal svých flashbacků.

Pokud jste již viděli fotografie ke čtrnáctému dílu The Sin-Eater, tak jsme si mohli všimnout, že Dinah Drake konečně nosí masku. Marc Guggenheim říká, že je čerstvým větrem do plachet týmu Arrow: „Myslím, že na Dinah je zajímavé to, že je takovým čerstvým větrem do plachet týmu Arrow. Přišla do týmu, aniž by ji tížilo to, že ji Oliver trénuje, a aniž by jí vadila Oliverova tajemství.“

Nakonec se Marc Guggenheim vyjádřil i k teoriím o Susan Williams: „Snažím se všem teoriím vyhýbat, ale jsou na internetu, tak to moc nejde. Vypadá to, že všechny teorie, jak sehrajme tuto vedlejší dějovou linku, jsou mylné. Mám z toho takový pocit. Všichni očekávají něco, co neděláme.“

Diskuze /11

ndroo7

O jakých teorií o Susan je řeč?

#2 Xavik
19.2.2017 | 16:13:18
Xavik

#1 ndroo7: Že má spojitost s Bratvou či Prometheem.

admin
19.2.2017 | 16:14:26
Fryderyk

Snad Susan nebude něco jako Isabel Rochev..

19.2.2017 | 16:34:24
komcus

Tak kdyby pracovala s Prometheem, věděla by už dávno, že Oliver je Green Arrow.

webmaster
19.2.2017 | 16:45:36
Punisher bude trestať

Oliver bol uz najmenej 2× obvineny z toho, ze je Green Arrow. Ak Susan vyrokuje s dalsim totoznym obvinenim, tak to bude prinajmensom smiesne a trapne. :D

#10 Xavik
19.2.2017 | 16:56:59
Stardos

Bude chtít odhalit Olivera, ale než to stačí vyzradit, zabije ji v přímem přenosu Prometheus

#10 Xavik
19.2.2017 | 17:00:39
WolverineCzE

Snad ve flashi se ukaže Speedy jako rychlík.

#9 default
19.2.2017 | 18:57:17
Lex Luthor

Rory byl podle mě vhodnější kandidát než René, mohli jsme se dozvědět o stvoření jeho obleku a městě Havenrock, namísto toho tragický příběh hrdiny a jeho zrození, hrdina s temnou minulostí to už je celkem ohrané téma. Všechny teorie o Susan jsou mylné, takže asi nepracuje s Prometheem ani není Prometheus, asi to bude spíš jen obyčejná reportérka, která jde po solokapru.

#10 Xavik
19.2.2017 | 20:22:48
default

#7 WolverineCzE: uz to o ni jednou Oliva prohlasil, ze frcela na perniku. Me by spise zajimalo jak jo Prometheus svede… :)

20.2.2017 | 6:15:21
Xavik

#5 Punisher bude trestať: To jo, ale když bude mít jasný důkaz… :D
#6 Stardos: Nejsem proti. :D
#8 Lex Luthor: Tak snad každý hrdina má za sebou temnou minulost. A pokud bys chtěl Roryho minulost, tak ta by byla jaká? Sluníčková plná kytiček? Vždyť bylo vyhlazeno celé jeho město. On žádný původ nemá, to bylo jenom tohle a pak se po půl roce, kdy se mazlil s hadrama, vydal do Star City. Tečka. To o Renem jsme (skoro) nic nevěděli.

admin
21.2.2017 | 16:08:28
HOUND

Susan bude nejspíš „vyslanec“ Bratvy…aby „dostaly“ olivera…jak říkal Anatoly

21.2.2017 | 22:06:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás