Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Cayden James

Cayden James

Prohnaný vůdce Helixu.

Sezóny 2
2017 - 2018

Cayden James stál delší dobu v čele hackerské organizace s názvem Helix, ale ARGUSu se povedlo ho polapit a zavřít. Zbytek organizace se proto snažil svého vůdce zachránit. Povedlo se jim to až ve chvíli, kdy Alena požádala o pomoc Felicity, která jim nevědomky pomohla osvobodit tohoto kriminálníka.

Během svého pobytu ve vězení však Cayden změnil své plány. Nyní je jeho cílem provést něco, co v podstatě zabije 300 milionů lidí, čehož chce dokázat za pomoci své základny ve Star City. Cayden si však byl vědom toho, že se mu někdo bude chtít postavit do cesty, a proto do svých služeb zaměstnal mimo jiné i Black Siren, která ho chrání svými metalidskými schopnostmi.

Cayden James je velmi inteligentní člověk. Nejenom, že vede hackerskou skupinu, ale sám se i vyzná v hackování, které provádí na mistrovské úrovni. Dle jeho slov měl kdysi syna, ale ten údajně zemřel kvůli Green Arrowovi.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Jeho dějová linka mě jakože absolutně vůbec nezajímala.

26.11.2020 | 12:26:19
Bane

Zajímavá postava.

22.5.2018 | 0:31:35
God of war

O je

19.5.2018 | 18:50:58
Hoppik1

Mírně slabší záporák, přesto vůbec ne špatný :D Ale na záporáky z minulých sérií, jako byl Slade, Merlyn nebo Prometheus nemá :)

22.2.2018 | 14:54:58
Lyra

ma miniaturne usta, asi preto je mi tak strasne nesympaticky

20.12.2017 | 18:30:38
Lex Luthor

Herce mám rád, ale tady se mi, jako hlavní záporák moc nehodí spíš by byl lepší, kdyby jako hacker pomáhal někomu hrozivějšímu každopádně je lepší hacker než Felicity

20.12.2017 | 17:45:47
Kothy

Drsny zaporak.

20.12.2017 | 16:35:40

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama