Arrow Cayden James

Cayden James

Cayden James

Prohnaný vůdce Helixu.

Sezóny 2
2017 - 2018

Cayden James stál delší dobu v čele hackerské organizace s názvem Helix, ale ARGUSu se povedlo ho polapit a zavřít. Zbytek organizace se proto snažil svého vůdce zachránit. Povedlo se jim to až ve chvíli, kdy Alena požádala o pomoc Felicity, která jim nevědomky pomohla osvobodit tohoto kriminálníka.

Během svého pobytu ve vězení však Cayden změnil své plány. Nyní je jeho cílem provést něco, co v podstatě zabije 300 milionů lidí, čehož chce dokázat za pomoci své základny ve Star City. Cayden si však byl vědom toho, že se mu někdo bude chtít postavit do cesty, a proto do svých služeb zaměstnal mimo jiné i Black Siren, která ho chrání svými metalidskými schopnostmi.


Cayden James je velmi inteligentní člověk. Nejenom, že vede hackerskou skupinu, ale sám se i vyzná v hackování, které provádí na mistrovské úrovni. Dle jeho slov měl kdysi syna, ale ten údajně zemřel kvůli Green Arrowovi.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Zajímavá postava.

22.5.2018 | 0:31:35
God of war

O je

19.5.2018 | 18:50:58
Hoppik1

Mírně slabší záporák, přesto vůbec ne špatný :D Ale na záporáky z minulých sérií, jako byl Slade, Merlyn nebo Prometheus nemá :)

22.2.2018 | 14:54:58
Lyra

ma miniaturne usta, asi preto je mi tak strasne nesympaticky

20.12.2017 | 18:30:38
Lex Luthor

Herce mám rád, ale tady se mi, jako hlavní záporák moc nehodí spíš by byl lepší, kdyby jako hacker pomáhal někomu hrozivějšímu každopádně je lepší hacker než Felicity

20.12.2017 | 17:45:47
Kothy

Drsny zaporak.

20.12.2017 | 16:35:40

Stav překladu

Epizoda S08E01: Starling City

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás