Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Virgil

Virgil

Danteův spojenec a člen Devátého kruhu.

Sezóny 1
2019 - 2019

Když se Ricardo Diaz stal velkým zvířetem mezi kriminálníky, tak uzavřel dohodu s Devátým kruhem. Právě skrze Virgila se domluvil s Dantem na spolupráci, která se týkala Lovců s dlouhými luky. Následně Diaz i nadále udržoval kontakt s Devátým kruhem, přičemž nadále komunikoval pouze s Virgilem.

Spolupráce mezi Diazem a Devátým kruhem se časem dostala do špatných kolejí, kvůli čemuž nakonec Diaz zemřel. Virgil i nadále vykonával to, co mu jeho šéf Dante nařizoval, zatímco úzce spolupracoval s Emiko Adachi, která taktéž patřila k Devátému kruhu.

Virgil později dostal za úkol ukrást program Archer, ale i když se ve Smoak Technologies dostal do velkých problémů, tak se mu nakonec podařilo ukrást to, pro co přišel. Následně se však dostal do sporu s Emiko, a proto do Star City přivedl Beatrice, jež se stala novou vůdkyní Devátého kruhu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama