Assassin's Creed Nová hra bude zasazena do starověkého Egypta

Nová hra bude zasazena do starověkého Egypta

Nová hra bude zasazena do starověkého Egypta

Herní série Assassin's Creed si letos dává pauzu, protože se chce soustředit pouze na film s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli. Příští rok nás má ovšem čekat nový herní titul a s novou postavou se tentokrát vydáme do starověkého Egypta. Na co všechno se můžeme těšit?


13 1
30.10.2016

Série Assassin's Creed patří z hlediska prodeje k nejúspěšnějším herním sériím, proto je v roce 2016 překvapivé, že Ubisoft nepřišla letos s žádnou novou hrou. Dle oficiálních zpráv nechtělo studio zastínit film, který má za úkol přivést ke konzolím nové hráče. Příští rok bychom se ovšem měli dočkat dalšího pokračování.

A kde se bude pokračování odehrávat? Tentokrát se už s hlavní postavou nebudeme vydávat do stále bližší a bližší budoucnosti, ale vyrazíme do starověkého Egypta, o kterém se už nějaký pátek hovoří. A dle tvůrců se má příběh z Egypta vrátit ke kořenům původní hry – jezdit se bude opět na koních, čekají nás i námořní bitvy a spousta dalšího, co jsme si oblíbili v prvních hrách.


Mnozí fanoušci považují Assassin's Creed IV: Black Flag za nejlepší hru ze série. Na novém pokračování tedy pracuje tým, který měl na svědomí právě Black Flag. Kromě bitev na moři a návratu koní se můžeme těšit na propracovanější styl bojování, lehkost ovládání postavy či vývoj charakteru. Tvůrci se co nejvíce inspirovali hrou Zaklínač 3.

(Toto má být údajné menu k nové hře. Foto: Ubisoft)

Mapa má být třikrát větší než v Black Flag, takže hlavních úkolů a vedlejších misí by mělo být dostatek. Hráč by měl mít naprostou svobodu při hrání a sám se může rozhodnout, co aktuálně bude dělat (znovu podobně jako v Zaklínačovi 3). Hned zpočátku by údajně měla být k dispozici celá mapa – hráč má mít zkrátka pocit, že odzačátku může dělat, co mu jen zlíbí.

Kromě čistě modré oblohy nás čekají autentické vesnice, pyramidy a pochopitelně pouště. Měst výrazně ubyde, s čímž se také pojí to, že hra by se neměla tak dlouho nahrávat jako v případě jiných titulů. Na druhou stranu Egypt s sebou nepřináší tolik možností lezení (kromě pyramid) a bude zajímavé, jak si s tímto ikonickým prvkem tvůrci poradí.

Hlavní hrdina má údajně připomínat vzhledem Altaira, jen bude mít o něco tmavší pleť. Má se jednat o otroka či bývalého otroka. Hlavní postava bude mít k dispozici skutečného orla, kterého bude moci ovládat. Ještě se neví, zda orel bude plně nahrazovat Eagel vision. Jak se vám to zatím líbí? Těšíte se na novou hru ze série Assassin's Creed?

Diskuze /9

Aprok

Konečně na AC v Egyptu jsem čekal hodně dlouho !! pak ještě Indie a bude to super :)

#2 Dark Ranger #8 league
30.10.2016 | 17:51:12
Dark Ranger

#1 Aprok: Ešte sa neraduj kedže nič z toho čo je napísané v tomto článku nieje potvrdené , a ak si správne pamätám tak aj ten obrázok je fake .

30.10.2016 | 18:47:52
jose8

Nejlepší díl je dvojka.

30.10.2016 | 20:08:21
nowas

no.. tuhle myšlenku jsem četl už rok zpátky.. a líbila se mi už tenkrát.. tak snad se dočkáme :-)

30.10.2016 | 20:15:14
Offak

No tak to je pppparáda, rozjedeme to Tomeeee :-P Konečně Egypt, už jsem v to ani nedoufal! Poslední dva díly co už byly dost blízko dnesní době mě nebavily, střelné zbraně, jizda na kočárech atp. … Prostě doufám v klasický díl AC, kterým byl právě až po Black flag a max. AC 3, tam mi ta střelba až tak moc nepřekážela :-)

30.10.2016 | 21:19:50
Chomy/Ema

Nooooo.....!!! Egypt se mi moc nezamlouvá … čekala bych spíš , že by se odehrávalo v Indii tam by se dalo jezdit na Slonovi to by se mi líbilo :D ........ nebo na Skandinávským poloostrově. Jo a když to bude v tom Egyptě tak se v článku píše , že se tam bude zase jezdit na koni… co kdyby využily toho prostředí a jezdilo by se tam třeba na velbloudovi :D :D . Ale pěkně by to drncalo a pro asasína by to nebylo tedy dobré :/ A mohly by to zkusit :) Aby do toho zapojily i přírodu!! :D doufám že do hry dají i psa.

PS: Jestli tam dají i ty pyramidy což pochopitelně určitě daj tak … aspoň už nemusím jezdit do Egypta na dovolenou a můžu si o prázdninách užívat ve hře :D Jestli chápete co tím myslím :)

31.10.2016 | 13:54:31
SilenceCZ

Tato informace je již více jak několik měsíců stará a hlavně se jedná pouze o spekulaci. Nechápu, jak může autor prezentovat tyto spekulace jako již dané fakty.

#9 league
31.10.2016 | 17:00:30
league

#1 Aprok: Indie nebude protože má být řecko a řím.

6.11.2016 | 23:02:16
league

#7 SilenceCZ: Egypt není spekulace s pc hrou a první to prozradil česák score a tenhle rok se to vědělo už dlouho assasins creed empire. Jinak na Egypt se těším skákání z pyramid do slámy nebo do písku to bude prdel :D

7.11.2016 | 23:10:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny