Assassin's Creed Nový film o filmu ukazuje pár nových scén

Nový film o filmu ukazuje pár nových scén

Nový film o filmu ukazuje pár nových scén

Film Assassin's Creed nás sice čeká až letos o Vánocích, ale tvůrci nás už teď lákají novým filmem o filmu, kde máme možnost vidět pár nových záběrů. Zatím to vypadá, že parkour se skutečně povedl a budeme se mít na co těšit.

10 0
16.6.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

eyss

Vůbec se mi to nezdá,žádná krev a celý to vypadá divně,ale necham se překvapit a doufám že to dopadne dobře :)

16.6.2016 | 18:33:53
téčko171

Na pohybu v sérii AC se mi vždycky líbilo především to, že byl praktický (hrál jsem 1 až Rogue, bez Unity a Syndicate), prostě klasický parkour, tzn. žádné zbytečné parádičky, salta, backflipy a vruty, nýbrž jen to, co bylo při šplhání a úniku nejnutnější – tak, aby byl zabiják co nejefektivnější, nikoliv nejefektnější. Proto se mi ani moc nelíbí videa, kde se free runeři převlékají do kostýmů AC a běhají po městě – v drtivé většině tam ty zbytečné pohyby jsou, ostatně o tom free running je. Obecně se mi free running líbí, vypadá to dobře a před freerunery smekám, musí to být těžký jak prase. Ale AC by podle mě mělo být čistě jen o parkouru. Snad se tvůrci nenechali moc unést a těch free runningových blbostí tam nebude moc, podle videa jich tam minimálně pár je.

webmaster
16.6.2016 | 18:37:41
PecaCZE

Když jsem viděl to jméno, říkal jsem si, že je na tu roli starej, ale sedí mi tam. Nevypadá to špatně. Asi vlastně dobře, že víc uvidíme přítomnost než minulost… bude se přikládat větší důraz v příběhu na to co se děje v tý korporaci.

#4 téčko171
16.6.2016 | 19:00:52
téčko171

#3 PecaCZE: Hlavně jsem zvědavej, jestli to nějak ovlivní i hry. Initiates a tak. Zatím to vypadá, že si Abstergo vychovává vlastní jednotku asasínů pomocí Animu a Bleeding Effectu.

#5 Blackhand47XD
webmaster
16.6.2016 | 19:03:29
Blackhand47XD

#4 téčko171: Minimálně se dozvíme víc informací o Rikkinovi jakožto šéfovi Absterga a seznámíme se také s potomkem zrádného asasína Baptiste z AC:Liberation.

#6 téčko171
webmaster
16.6.2016 | 19:58:22
téčko171

#5 Blackhand47XD: To s tím Baptistem jsem sem právě nechtěl psát kvůli potenciálním spoilerům. Jinak jsem trošku doufal spíš v Adéwalého, ale Baptiste tomu, pravda, dodá víc šťávy. Třeba si ho Abstergo vytipovalo právě kvůli potenciální náklonnnosti ke spolupráci. V souvislosti s tím by bylo drsný, kdyby se tam někde mihnul Otso Berg, ale to je asi jen vlhký sen.

webmaster
16.6.2016 | 20:39:24
ScreeSoul

Když tam hraje i Jeremy Irons, nemůže to být úplně marné. :) Každopádně se těším a doufám, že to nebude další zklamání.

#8 téčko171
20.6.2016 | 17:09:09
téčko171

#7 ScreeSoul: Na Ironse bych úplně nespoléhal (Dračí doupě, Stroj Času, Eragon), ale je pravda, že film má všechny předpoklady k tomu, aby byl dobrý. Pokud ten Kanye West v traileru byl jenom takovej úlet.

webmaster
27.6.2016 | 10:18:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny