Assassin's Creed Várka plná informací o hře Assassin's Creed: Origins

Várka plná informací o hře Assassin's Creed: Origins

Várka plná informací o hře Assassin's Creed: Origins

Veletrh E3 sice dle oficiálních stránek začíná až zítra, ale už nyní vám přinášíme spoustu informací o hře Assassin's Creed: Origins, kterou bychom se mohli vychutnat již 27. října 2017. Jak se hlavní postava bude jmenovat? Do jaké slavné éry se vypravíme? Vše se dozvíte uvnitř článku.


10 1
12.6.2017

Nyní by to mělo být již oficiální. Nová hra, která nás údajně čeká na konci října 2017, se bude jmenovat Assassin's Creed: Origins. Jak už název napovídá, budeme sledovat první krůčky bratrstva asasínů. Hlavní postavou bude muž jménem Bayek, kterému by mělo být něco okolo třiceti let. Poznáme tedy již dospělého chlapa v nejlepších letech.

Hned na úvod se zaslouží říci, že Bayek nebude asasínem hned na začátku hry, ale postupem času se jím stane. Na konci (nebo v průběhu hry) bychom se měli dočkat vytvoření řádu asasínů. To nás vede k další důležité otázce. Kdy se bude hra odehrávat? Podle posledních informací si tvůrci vybrali asi jednu z nejznámějších ér Egypta. Na trůně aktuálně sedí královna Kleopatra. Ve hře by se mohli objevit i Římani, kteří jsou neodmyslitelně spojeni právě s Kleopatrou.


(Těšíte se na novou hru? Foto: Ubisoft)

Nyní něco o vývoji hry. Údajně se poprvé v Ubisoftu začalo mluvit o hře již v roce 2014. Egypt byl vždy velice lákavou destinací pro fanoušky. A tvůrci tentokrát jejich tužby vyslyšeli. Preprodukce hry tedy začala poměrně brzo (mezitím studio vydalo hry Assassin's Creed: Unity a Assassin's Creed: Syndicate), poslední rok sloužil k dopilování všech detailů, zatímco my všichni ostatní jsme sledovali příběh Calluma Lynche v kinech.

Změn oproti původním hrám není vůbec málo. Údajně postava může vylézt prakticky po všem. A to doslova. S Bayekem budeme prozkoumávat pobřeží Nilu, vykrádat hrobky, prozkoumávat pyramidy, bojovat v gladiátorské aréně, lovit hrochy a jiná exotická zvířata. Celá hra by měla být pastvou pro oči. Kromě orla, kterého bude hráč také schopen ovládat a prozkoumávat pomocí něj okolí, bude k dispozici i druhá postava, ke které by se měl hráč v průběhu hry dostat.

Bojování prošlo znatelným vylepšením. Už zkrátka nebude možné s výrazně nižším levelem porazit protivníka na větším levelu. Je jedno, kolik zkušeností s hraním máte, některé věci zkrátka nepůjdou. Hra vás tak bude nutit neustále vylepšovat výzbroje, své schopnosti a odemykat různé dovednosti ve svém skill stromu, který bude fungovat na trošku jiné bázi, než jsme z předešlých her zvyklí. Nyní k jedné dovednosti můžete dojít vícero způsoby.

(Ve hře budeme mít opět k dispozici loď. Foto: Ubisoft)

V boji by měl být k dispozici štít. Pakliže vám protivník trefí šípem do štítu, můžete si je z něj vyndat a použít následně v boji. Během boje s protivníkem budete mít u života i stupnici adrenalinu. Pakliže vystoupá na maximum, budete moci provést silný útok, se kterým můžete zabít i několik protivníků naráz. Samotné souboje by měly být ale chytré a to vzhledem k pokročilé umělé inteligenci protivníků. Nyní se bude muset hráč už mnohem víc zamýšlet a rozhodovat, co přesně provede.

Co naopak ubude, je malá mapa, kterou jsme zpravidla měli na okraji v dolní či horní části obrazovky. Tvůrci už nechtějí, aby při honičkách hráči civěli pouze na mini-mapu a nevěnovali se tomu, co se aktuálně na obrazovkách děje. Nyní se tedy bude mnohem více běhat naslepo. Tuto pomůcku využívalo poměrně dost hráčů, tak uvidíme, jak hodně bude v novém titulu chybět. Velká mapa bude stále k dispozici.

Informace jsme čerpali z Game Informeru. Na další várku informací se můžete těšit v následujících hodinách, kdy zase budeme vědět o malinko více.

  • 145596-e05e448d696127c13670f9df76b07146.jpg

Diskuze /4

Blahar

Úplně nerozumím, hra už na e3 představena byla a s ní gameplay i trailer! :)

překladatel
12.6.2017 | 19:00:14
pro0fy

Psáno přes Explorer,že?

12.6.2017 | 19:04:50
JK

a já doufal že to bude za doby Nebcheperure Tutanchamona :D škoda no ;)

12.6.2017 | 20:16:35
jasonpileek

Takže to nebude z dob Goua'ldů ? :D

2.7.2017 | 1:44:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny