Assassin's Creed Využívání orla, potápění v Nilu a bojové sekvence v dalším videu ze hry Assassin's Creed: Origins

Využívání orla, potápění v Nilu a bojové sekvence v dalším videu ze hry Assassin's Creed: Origins

Využívání orla, potápění v Nilu a bojové sekvence v dalším videu ze hry Assassin's Creed: Origins

Ubisoft se snaží zpropagovat hru Assassin's Creed: Origins, co nejvíce to jen jde. Po dvou trailerech, gameplayi a ukázky z gladiátorské arény tady máme další video, které přibližuje hraní v očekávané novince. Jste zatím spokojení s novinkami, které si pro nás tvůrci ve hře průběžně připravují?


8 1
30.7.2017

Abychom byli upřímní, od tvůrců jsme trošku čekali více inovativního přístupu. V průběhu posledních dvou let se neustále mluvilo o zcela jiném pojetí série Assassin's Creed, zlepšení pohybu postavy, soubojů a celkově měla být hra více inovativní. Když ale nyní vidíme gameplaye, tak v nich není nic, co bychom už neznali z předchozích her. Zajímavé je určitě využívání orla, které nahradí klasický eagle vision.

Bohužel v bojových scénách nevidíme žádný vývoj. Stejně tak v pohybu postavy, skákání, lezení, potápění a dalších klasických aspektů ze série. Vše vypadá stejně jako v předchozích hrách. Gameplaye mají fanoušky především nalákat, ale troufáme si tvrdit, že v tomto případě je to spíše naopak. Prokousávat se dvacetiminutovým gameplayem, ve kterém se toho moc nestane, bylo poněkud nudné. Stejný pocit jsme měli u vydaného videa z gladiátorské arény. Snad bude výsledná hra lepší než to, co jsme doposud viděli.


Jaký je váš názor na dosavadní videa?

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

lenacia

souhlasím, už jenom aréna mě dost odradila od koupě, protože vypadá poměrně náročně ale hlavně zdlouhavě. Celkově mi po opuštění Ezia a jeho dějové linky přijde celý koncept AC neosobní a chladný. Bratrstvo takřka neexistuje… osobně bych uvítala návrat více právě k příběhům podobným jako měl Ezio

#2 Erzik
30.7.2017 | 22:12:06
Erzik

#1 lenacia: Ha, to mě nenapadalo, ale přesně tohle mi v těch dalších dílech asi chybí.. Ta osobitost.sympatie s postavou, vžití do příběhu.. Vždycky mě linka v realitě nebavila, ale je fakt, že když to bylo o Desmondovi, tak to aspoň mělo smysl. No a po Eziovi a Altairovi, mě bavil asi už jen Edward Kenway, protože to byla vtipná a zajímavá postava, ale ty další už si skoro ani nevybavím… Evie a Jacob nejsou špatní, asi lepší než předchozí assassini, ale taky tam chybí hlubší pouto… No jestli to takhle půjde dál, tak si prostě budu muset zahrát Eziovi díly a Bratrstvo znovu :-)

redaktor
31.7.2017 | 8:46:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny