Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Bayek

Bayek

Bayek (38 př. n. l. – ?) byl egyptským Medžajem, který se nechtěně zapletl do nebezpečné počitky, která vyústila ve smrt jeho syna. Od té doby se Bayek vydává po různých místech v Egyptě a snaží se zničit tajemný řád. Ani neví, že mezitím vzniká něco velkého, z čehož vzejde asasínské Přesvědčení.


Bayek pochází ze Síwy v Egyptě a je jedním z posledních žijících Medžajů v tomto regionu. Jednou se vydá na lov se svým synem malým Khemu, ale bohužel se nechtěně oba zapletou do potyčky s maskovanými muži, kdy nechtěně Bayek svého syna zabije. Pochopitelně ví, že za to nemůže a rozhodne se, že tajemné a maskované muže dopadne, zjistí, pro koho pracují a dopřeje jim spravedlnost, aby se Khemu vydal na cestu do rákosového pole.

Bayek tak začíná svou krvavou cestu, kdy Řádu odsekává postupně jednu hlavu za druhou. V této nebezpečné misi mu pomáhá velice zdatná Bayekova manželka Aya, která dokonce vstoupila do služeb samotné Kleopatry. Bayek dokonce s Ayou pomůžou Kleopatře vydobýt trůn v Alexandrii a zbavit se jejího zakrslého bratra. Na nějaký čas Bayek spolupracuje i se samotným Juliusem Caesarem.

Bohužel Kleopatra a Caesar Bayeka a Ayu zradí, když nechají žít Septima, muže, který je zodpovědný za smrt jejich syna. Bayek tak společně s Ayou založí první bratrstvo asasínů. Zatímco Bayek se vypořádá s Flaviem, který taktéž může za smrt Khemu, Aya se vydá do Říma, aby zabila Septima. Bude to také ona, která vrazí jako první Ceasarovi smrtelnou ránu. Posléze Bayek a Aya žijí odděleně, Bayek založil bratrstvo v Egyptě, Aya v Itálii.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

Jedna z těch slabších hl. postav série, ale pořád dobrý.

6.9.2019 | 16:13:31
fanta2pomeranc

Já mu stovku dám. Sice byl příběh rozvleklý, ale on byl skvělý.

14.11.2018 | 19:15:04
CoRnDuCK

Můj nový oblíbenec <3

18.9.2018 | 21:59:50
tom99

Mám jiné své oblíbence, možná by to chtělo silnější příběh, abych si tu postavu více oblíbil. Ale i tak byl dobrý :-)

webmaster, grafik
2.9.2018 | 21:57:44

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama