Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

S03E10: Raven's Feather, Phoenix Blood

S03E10: Raven's Feather, Phoenix Blood

Vdova získala svůj dar zpět, ale vše není nakonec tak, jak se zdá. Později se setká se svým nejhorším nepřítelem, který ji porazí. Pilgrim se snaží opravit Komnatu, kterou Sunny zničil. Lydia a Moon se mezitím zotavují z bitvy.

cz sk
26.3.2019
590 000
43 minut

Základní info:

Scénář: Wayne Yip
Režie: Michael Taylor
Herci: Daniel Wu (Sunny), Emily Beecham (Vdova), Aramis Knight (M.K.), Orla Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix), Nick Frost (Bajie), Lewis Tan (Gaius Chau), Chipo Chung (Mistr), Seán Duggan (mechanik), Caleb Frederick (akolyt hledač), …

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Ty boty!! Dobrej díl! Ta červená realita tam byla možná trochu moc ale jinak OK… Myslím, že Sunny najde šerednou ségru, ta mu vrátí paměť a rozsvítí mu očička do zlatova a společně s napravenou vdovou a Bajiem (asi nejlepší postava v seriálu) půjdou proti prorokovi… Ještě by se k nim měl přidat eMko… Pokud to bude jinak, budu asi i rád :-)

30.5.2019 | 14:41:46
Perpentach

ano, to přezouvání bylo rušivé. asi se jí blbě běhalo po zábradlí s těmi vysokými podpatky

31.3.2019 | 19:16:21
RagnarokCzD

Mě se teda nejvíc líbilo, jak se Vdova při souboji s Raven stíhala přezouvat. :D

29.3.2019 | 15:36:14
captain

Sunny přežil. Fajn. Vcelku očekávané. Pronásledují ho. Jasně, že jo. M.K. je na straně šílence Pilgrima, Nix naopak obrací k Sunnymu, hmm… Zajímavé. Vdova, tedy Minerva podstupuje rituální obřad nějakého starověkého bojového zasvěcení, taková zkouška, nojo, Škorpion, to je věc, to známe (VOY), tady to vypadalo spíš jako v SG-1, když Harsesis učil Daniela. Podařené. Báží na útěku s Henrym, problém co?! Podojit kozu… Tak uvidíme, co bude dál. Dnes velmi dobré!

28.3.2019 | 13:12:48

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama