Chicago Med
91/100 - 45×

S01E01: Derailed

S01E01: Derailed

Velkolepé otevření pohotovostního oddělení na Chicago Med je přerušeno obětmi vykolejení vlaku a donutí to členy oddělení využít své maximální nasazení. Dr. Will Halstead a jeho nový kolega z traumatologie, dr. Connor Rhodes, se srazí svými názory, jak mají léčit pacienty. Těhotná pediatrička dr. Natalie Manningová odhalí, že její manžel byl zabit během mise v Afghánistánu. První den kolečka studentky medicíny Sarah Reesové ji emočně vytíží. Halstead a Manningová jsou nuceni udělat nezbytnou operaci pacientce, která je náhradní matkou pro pár, jež dítě mít nemůže.

17.11.2015
8 640 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Waxman
Scénář: Andrew Dettmann, Diane Frolov a Andrew Schneider
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Brennan Brown (Sam Abrams), Gregory Abbey (Joel Donahue), Marika Engelhardt (Beth Donahueová), Audrey Francis (Margie Cavanaughová), Maria Rivera (Mariana Acostaová), Adam Farabee (Jamie Delson), Marc Grapey (Peter Kalmick) s Kara Killmer (Sylvie Brettová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead) a David Eigenberg (Christopher Herrmann), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mammon52852

Celkem solidní první díl uvidíme jak dál

18.11.2015 | 16:53:10

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama