Designated Survivor (Prezident v pořadí)
86/100 - 64×

Designated Survivor(Prezident v pořadí)

Během Zprávy o stavu Unie dojde k útoku, při němž zemře prezident i zbytek vlády. Jeden člen vlády je vždy vybrán a přesunut na bezpečné místo, aby měl v případě pohromy kdo vládnout zemi. Této nešťastné noci padla volba na ministra pro místní rozvoj Toma Kirkmana (Kiefer Sutherland), který po útoku musí zaujmout místo prezidenta Spojených států.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Netflix | 45 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Tom Kirkman), Adan Canto (Aaron Shore), Italia Ricci (Emily Rhodes), Kal Penn (Seth Wright), Maggie Q (Hannah Wells), LaMonica Garrett (Mike Ritter), Jake Epstein (Chuck Russnik), Tanner Buchanan (Leo Kirkman), Mckenna Grace (Penny Kirkman), Geoff Pierson (Cornelius Moss), Natascha McElhone (Alex Kirkman), Reed Diamond (John Forstell), Virginia Madsen (Kimble Hookstraten), Ashley Zukerman (Peter MacLeish), Malik Yoba (Jason Atwood)

Aaron Shore

Aaron Shore

Bývalý zástupce vedoucího kanceláře prezidenta po útoku na Kapitol povýšil poté, co o tuto funkci soupeřil s Kirkmanovou dlouholetou spolupracovnicí Emily. Aaron se nebojí pro prezidentovo dobro činit nepopulární kroky, chce, aby uspěl.

Sezóny 2
2016 -

Aaron pracoval pod Charlesem Langdonem, který byl vedoucím kanceláře prezidenta Richmonda. Po útoku na Kapitol se stal samozvaným rádcem prezidenta Kirkmana a snažil se vyšachovat jeho dlouholetou poradkyni Emily Rhodes. Prezident si nakonec za svého vedoucího kanceláře vybral Aarona, protože potřebuje někoho s ostrými lokty, kdežto Emily je na tuto funkci moc hodná a nezkušená.

Aaron si ve své funkci vede dobře, vaz mu zlomí až jeho setkání se zmrtvýchvstalým Charlesem Langdonem a následný výslech FBI. Ač je Aaron v této věci nevinný, rozhodne se sám odstoupit, protože následná šeptanda by prezidentovi mohla uškodit. Přijme nabízené místo vedoucího strategie pro Kimble Hookstraten. Poté, co je Kimble jmenována ministryní školství, opět přijímá zatím nespecifikované místo v Bílém domě.

Adan Canto jako vedoucí prezidentské kanceláře Aaron Shore. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalFingerhutOV

Schopný, oddaný, loajální, perfekcionalista. Člověk,který je schopen pro blaho svého šéfa zajít i za hranice jistých standartu.

17.5.2020 | 18:38:51
Jiri007

Aaron je podle mě schopný stratég a umí si poradit.

redaktor
4.4.2018 | 20:53:44
Lex Luthor

Dobrá postava takový kladný záporák co se nebojí zacházet daleko

12.12.2016 | 20:13:13
ShayLover

Výborná postava, zatím mu věřím, uvidíme v dalších dílech…

16.10.2016 | 22:25:14
komcus

Nevím, co má v plánu, ale já mu nevěřím ani slovo.

čestný člen redakce
14.10.2016 | 0:10:27
Scyther

Člověk pořádně neví na jakou stranu to hraje ale díky tomu je tahle postava tak zajímavá.

12.10.2016 | 0:21:11
Jirka 007

Hraje tvrde a doufejme ze i spravnym smerem

9.10.2016 | 21:48:39

Stav překladu

Epizoda S03E10: #truthorconsequences

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama