Designated Survivor Aaron Shore

Aaron Shore

Aaron Shore

Bývalý zástupce vedoucího kanceláře prezidenta po útoku na Kapitol povýšil poté, co o tuto funkci soupeřil s Kirkmanovou dlouholetou spolupracovnicí Emily. Aaron se nebojí pro prezidentovo dobro činit nepopulární kroky, chce, aby uspěl.

Sezóny 1
2016 -


Aaron pracoval pod Charlesem Langdonem, který byl vedoucím kanceláře prezidenta Richmonda. Po útoku na Kapitol se stal samozvaným rádcem prezidenta Kirkmana a snažil se vyšachovat jeho dlouholetou poradkyni Emily Rhodes. Prezident si nakonec za svého vedoucího kanceláře vybral Aarona, protože potřebuje někoho s ostrými lokty, kdežto Emily je na tuto funkci moc hodná a nezkušená.

Aaron si ve své funkci vede dobře, vaz mu zlomí až jeho setkání se zmrtvýchvstalým Charlesem Langdonem a následný výslech FBI. Ač je Aaron v této věci nevinný, rozhodne se sám odstoupit, protože následná šeptanda by prezidentovi mohla uškodit. Přijme nabízené místo vedoucího strategie pro Kimble Hookstraten. Poté, co je Kimble jmenována ministryní školství, opět přijímá zatím nespecifikované místo v Bílém domě.


Adan Canto jako vedoucí prezidentské kanceláře Aaron Shore. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Dobrá postava takový kladný záporák co se nebojí zacházet daleko

12.12.2016 | 20:13:13
ShayLover

Výborná postava, zatím mu věřím, uvidíme v dalších dílech…

16.10.2016 | 22:25:14
komcus

Nevím, co má v plánu, ale já mu nevěřím ani slovo.

webmaster
14.10.2016 | 0:10:27
Scyther

Člověk pořádně neví na jakou stranu to hraje ale díky tomu je tahle postava tak zajímavá.

12.10.2016 | 0:21:11
Jirka 007

Hraje tvrde a doufejme ze i spravnym smerem

9.10.2016 | 21:48:39

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás