Designated Survivor (Prezident v pořadí)
86/100 - 64×

Designated Survivor(Prezident v pořadí)

Během Zprávy o stavu Unie dojde k útoku, při němž zemře prezident i zbytek vlády. Jeden člen vlády je vždy vybrán a přesunut na bezpečné místo, aby měl v případě pohromy kdo vládnout zemi. Této nešťastné noci padla volba na ministra pro místní rozvoj Toma Kirkmana (Kiefer Sutherland), který po útoku musí zaujmout místo prezidenta Spojených států.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Netflix | 45 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Tom Kirkman), Adan Canto (Aaron Shore), Italia Ricci (Emily Rhodes), Kal Penn (Seth Wright), Maggie Q (Hannah Wells), LaMonica Garrett (Mike Ritter), Jake Epstein (Chuck Russnik), Tanner Buchanan (Leo Kirkman), Mckenna Grace (Penny Kirkman), Geoff Pierson (Cornelius Moss), Natascha McElhone (Alex Kirkman), Reed Diamond (John Forstell), Virginia Madsen (Kimble Hookstraten), Ashley Zukerman (Peter MacLeish), Malik Yoba (Jason Atwood)

Kimble Hookstraten

Kimble Hookstraten

Republikánská kongresmanka, která byla opozičním určeným přeživším. Navenek nového prezidenta podporuje, ale skrytě spřádá vlastní plány.

Sezóny 1
2016 - 2017

Kimble od začátku nemá v nového prezidenta důvěru a dává mu to nepokrytě najevo, ale před publikem hraje svou roli velké podporovatelky. Nevěří, že Tom Kirkman dokáže úřad prezidenta unést a snaží se ho podkopávat. Na druhou stranu je vlastenkyně a chce, ač má své plány, zemi pomoci. Postupem času mezi ní a prezidentem vzniká důvěra.

Je jí nabídnuto místo viceprezidentky, ale kvůli menší diskreditaci, kterou zařídí její a prezidentův odpůrce senátor Jack Bowman, je vyšetřována sněmovním výborem a tento úřad se jí vzdaluje. Kimble nakonec ustoupí a rozhodne se rezignovat i na funkci předsedkyně sněmovny a jako svůj poslední krok si vymůže schválení financování hudebního programu, jemuž právě vypršel rozpočet. Prezident Kirkman jí jmenuje ministryní školství.

Virginia Madsen jako kongresmanka Kimble Hookstraten. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka 007

Ma sve plany a rozhodne doufa v jejich uskutecneni

9.10.2016 | 21:50:53

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama