Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Objeví se v posledních epizodách syn Alicie?

Objeví se v posledních epizodách syn Alicie?

V nejnovějším traileru na poslední epizody seriálu Fear the Walking Dead se objevil chlapec, o kterém si fanoušci myslí, že může být synem Alicie. Jaké důkazy existují pro tuto teorii?

9 1
2.10.2023

nejnovějším traileru na finálních šest epizod seriálu Fear the Walking Dead se objevil malý kluk, kterého zachránil Victor Strand a který slíbil Madison, že se o něj postará, než splní svůj úkol. Kdo je oním klukem?

Podle některých fanoušků je to syn Alicie. Ta seriál opustila na konci sedmé řady a zbytek skupiny ji má za mrtvou. Od té doby ale uběhlo sedm let a my nevíme, co se s ní za tu dobu stalo. Hlavně nás trápí to, že se Troy Otto nějak dostal k její protéze. Je možné, že teď půjde i po jejím možném synovi?

Kluk z traileru totiž nosí stejný přívěsek, který původně Victor dal Alicii a ona ho na sobě měla, když jsme ji naposledy viděli. V traileru také byl záběr, jak si kluk prohlíží modré květy, což mohl být odkaz na Nicka, který se na takové květy díval s Madison a později ještě toho dne, kdy zemřel. A navíc má chlapec dlouhé vlasy, což může být další odkaz na Nicka. Je tedy možné, že je to vnouče Madison?

Aliciino těhotenství by tak možná vysvětlovalo její špatný zdravotní stav během sedmé série. Možná nebyla nemocná z pokousání nebo z amputace, ale protože byla těhotná. I Grace si původně myslela, že umírá na ozáření, než se zjistilo, že pouze čeká dítě. A kdo by mohl být otcem? Někteří spekulují o Troyovi, který chce zpátky svého syna, kterého kdysi unesla Madison, když ještě pracovala pro Kaplana. Jiní si myslí, že by jím mohl být Will, který byl do Alicie zamilovaný a kterého Victor shodil ze střechy. Co když se ti dva poznali lépe, než jsme mohli vidět?

(Kluk má přívěsek svatého Kryštofa, který Strand dal Alicii. Foto: AMC)

Diskuze /6

Nik Fjury

Všichni doufáme, že se neobjeví. Už tak je seriál špatný a kdyby se tam objevil syn Alicie, šlo by to úplně do kopru. Snad to je poslední série.

3.10.2023 | 8:16:31
Sapphire1977

počkať to akože medzi koncom siedmej série a týmto pokračovaním ubehlo 12 či kolko rokov?

#3 simonideos #4 ori
3.10.2023 | 13:43:19
simonideos

#2 Sapphire1977: Asi 7 let. Jinak by Mo nemohla být už tak veliká :)

3.10.2023 | 14:36:06
ori

#2 Sapphire1977: Časový skok medzi 7. a 8. sériou bol 7 rokov.

webmaster
3.10.2023 | 18:02:55
pidalin

Už aby to skončilo, po perfektní 6. sérii byla 7. dost zklamání a 8. série je zatim velký MEH. Už se těšim asi jenom na nějaký další propojení s hlavnim TWD a jinak ať to už skonečej, 75% postav už se tam stejně nevyskytuje, tak k čemu to je.

6.10.2023 | 15:39:46
Sapphire1977

podla popisov epizód ich má na konci všetkých zachrániť nečakaný hrdina, žeby Aliciu ukecali na jednu epzódu? Bola by to bomba.

23.10.2023 | 8:34:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama