Gotham Postřehy: Barbara, Gordon a Jeremiah

Postřehy: Barbara, Gordon a Jeremiah

Postřehy: Barbara, Gordon a Jeremiah

Ve čtvrté epizodě se populární Hádankář ukázal jako ničitel Útočiště a na scénu se konečně vrátil i děsivý Jeremiah. Na tyto momenty se zaměří naše postřehy.

16 0
1.2.2019

Barbara a James

Po odříznutí od vnějšího světa se z Barbary stal důležitý spojenec gothamské policie a kromě toho, že zachránila Jimovi a Harveymu život, dokáže díky svým kontaktům sehnat důležité informace, jež mohou Gordonovi a dalším pomoci. Naposledy si k ní policejní kapitán opět přišel pro informace, které ale tentokrát k výsledku vyšetřování moc nepomohly. Na konci čtvrté epizody pak Barbara navštívila Gordona v jeho kanceláři a došlo k určitému obnovení vyhaslého vztahu. Znamená to tedy, že se k sobě bývalý pár vrátí, díky čemuž by v budoucnu mohli zplodit Barbaru, budoucí Batgirl? To pravděpodobně ukáží další díly.

Vrátí se Barbara ke Gordonovi? Foto: FOX


Hádankář a jeho mise

Edward Nygma stále neví, co mu Hugo Strange provedl, a trpí výpadky paměti, které přisuzuje své druhé osobnosti. Když tedy ráno po zničení Útočiště nevěděl, co má napsané na ruce, využil pátrání s Luciem Foxem, aby zjistil, že jedna postarší dáma ví o jeho skutku. Dotyčnou následně Hádankář vypátral a na invalidním vozíku vyhodil oknem. Tím dal vzpomenout na Jima Carreyho, který coby Hádankář provedl to samé ve filmu Batman Forever.

I filmový Hádankář byl rafinovaný šílenec. Foto: Warner Bros.

Jeremiah Valeska

Na scéně se zase konečně objevil Jeremiah, který shromažďoval stoupence, aby mohl dostavit tunel a prchnout z uzavřeného města. Do jeho úkrytu jej však vystopovala Selina, která v přestrojení za Ecco dokázala maniaka pobodat, dokud ji Alfred a Bruce nezastavili. Je Jeremiah skutečně mrtev? Vzhledem k tomu, že Cameron Monaghan nedávno oznámil, že si v Gothamu zahraje ještě jednu postavu, je určitě možné, že by Jeremiah ani nemusel vstávat z mrtvých. Na tuto otázku však nejspíše odpoví až další epizody série.

<<PŘEDCHOZÍ POSTŘEHYTRAILER K NÁSLEDUJÍCÍ EPIZODĚ>>

Diskuze /4

PecaCZE

Kdyby jste nestihnuli titulky, tak mi pošlete alespoň to co máte, zbytek už si domyslim :D

#2 KevSpa
1.2.2019 | 23:08:21
KevSpa

#1 PecaCZE: Podobné komentáře si příště můžeš rovnou odpustit. Děkujeme.

#3 PecaCZE
webmaster
1.2.2019 | 23:38:14
PecaCZE

#2 KevSpa: Jééé, byl neškodnej vtípek.

#4 KevSpa
2.2.2019 | 0:32:51
KevSpa

#3 PecaCZE: My si tady na takovýhle vtípky nepotrpíme. :)

webmaster
2.2.2019 | 12:15:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás