Justice League Batman má potvrzený vlastní film i režiséra. Filmu se ujme Ben Affleck

Batman má potvrzený vlastní film i režiséra. Filmu se ujme Ben Affleck

Batman má potvrzený vlastní film i režiséra. Filmu se ujme Ben Affleck

Comic-Con hlásí první novinky ze stáje DC Comics. Zaprvé je oficiálně potvrzeno, že Batman dostane vlastní film, zadruhé pak známe jména obou budoucích scenáristů a režiséra.


18 0
10.7.2015

Poté, co byl Ben Affleck obsazen do role Bruce Waynea, také známého jako Batman, se mnozí filmoví kritici pozastavovali, že Affleck kvůli superhrdinské roli opouští svou režisérskou kariéru, kterou si budoval od Gone, Baby, Gone přes The Town až po Argo, které obdrželo mimo jiné Oscara za nejlepší film roku a sám Ben Affleck si za něj vysloužil Zlatý glóbus za nejlepší režii.

První novinka ohledně budovaného propojeného vesmíru hrdinů od DC Comics ale vše vysvětluje. Jak před chvílí informoval web deadline.com, Ben Affleck nebude pouze hrát, ale také režírovat, a to chystaný samostatný film o Temném rytíři.


(Sólového filmu o Temném rytíři se ujme sám Ben Affleck. Zdroj: Entertainment Weekly)

Aby však Ben Affleck nelenil, ujme se i psaní scénáře, a to společně s Geoffem Johnsem, jenž za sebou má scenáristické projekty jako The Flash, Arrow či Justice League: The Flashpoint Paradox.

Film by dle všeho měl navazovat, vycházet a odrážet události, které se stanou v (již natočeném) Batman v Superman: Dawn of Justice a (již napsané) Justice League.

Scénář k sólovému filmu Batmana by se měl začít psát již před koncem letošního léta, natáčet se však začne až Affleck dokončí adaptaci románu Dennise Lehanea, Live By Night, která je pro něj v současné době prioritou.

Diskuze /9

Hurley

Pokud už další film o Batmanovi, tak pod Batflackovou režií jsem jednoznačně pro. A taky by si konečně mohl přestat hrát na to, že se nebaví s Kevinem Smithem, a přizvat ho ke scénáři.

webmaster
10.7.2015 | 5:42:24
nifol

Ben je v posledních letech lepší za kamerou než před ní, takže se poměrně těším.

Zajímá mě však hlavně návaznost na Suicide squad kvůli tomu, že se tam dle fotek z natáčení Batsy objeví. Nabízí se tak záporák Joker, ale klidně bych i uvítal něco s Court of Owls.

#3 Hurley #4 Blackhand47XD #8 TheDarkKnight
10.7.2015 | 8:47:07
Hurley

#2 nifol: Adaptovat nějakej moderní příběh od Snydera by mohlo být vážně super.

Vůbec bych se nebránil Sovám i s Bruceovým bratrem, nebo klidně i zápletce Endgame, kde by se částečně mohla mihnout i Justice League. To by bylo vážně maso. Nebo by to klidně mohl být i prequel k Justice League. Z fotek z natáčení to totiž vypadá, že Dick Grayson je behem Dawn of Justice mrtvej, takže by třeba mohli nějak prolnout příběhy Death in the Family a Death of the Family. Uááá…

Hlavně už žádný origins stories. Tuhle fázi už myslím fakt máme za sebou.

webmaster
10.7.2015 | 9:16:04
Blackhand47XD

#2 nifol: Batman by měl být v BvS v Bat-důchodu a měl by se zase vrátit do akce, takže v SS by mohli ukázat proč s tím sekl, proto se tam myslím má i objevit. Někde psali, že s tím skončil po smrti Jasona Todda, kterého zabil Joker.

#5 Dragon94
webmaster
10.7.2015 | 9:52:55
Dragon94

#4 Blackhand47XD: V SS by se údajně měl objevit jen ve Flashbacku.

#7 Blackhand47XD
10.7.2015 | 10:17:50
iHyi

Sám si vařím, sám si peru, že se na to… :-)

webmaster
10.7.2015 | 10:40:27
Blackhand47XD

#5 Dragon94: Vím, to Joker myslím taky.

webmaster
10.7.2015 | 10:54:54
TheDarkKnight

#2 nifol: No, za kamerou je výbojnej a před ní taky. To, že se na něj všichni dívaj ve filmech a říkají, že jim nepřijde, že by hrál, je v podstatě ta největší pochvala.

Co se týče SQ, tak…

jsou fotky z natáčení, kde je Affleck i Batman, takže se tam určitě objeví.

Co se týče sólovky, tak jsem nadšenej. Doufám, že to bude mít náladu The Town. A tipuju, že by se to mohlo soustředit na Red Hooda, protože…

dle novinek bude v BvS scéna, jak Joker mlátí Robina, tím pádem to vypadá, že se tam připravuje půda na něco ve stylu Batman vs. Red Hood.

10.7.2015 | 12:43:54
Atroxa

Court of owls – v tom mám mezery ale např. film inspirovaný příběhem „Ticho“ by byl supr :). Btw SQ nabízí záporáky, kteří ještě nikdy nebyly ve hraném filmu, tak proč by v tom tento projekt nemohl pokračovat (Mad Hatter, Clay face, Hush, Calendar Man, Solomon Grundy atd.) ?

16.7.2015 | 18:13:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman