Justice League Dvě Ceny kritiků pro Wonder Woman

Dvě Ceny kritiků pro Wonder Woman

Dvě Ceny kritiků pro Wonder Woman

V noci se v kalifornské Santa Monice předávaly prestižní Critics Choice Awards. DCEU na nich uspělo nadvakrát a díky úspěšné Wonder Woman získalo dvě sošky.


24 0
12.1.2018

Příběh o amazonské princezně Dianě uspěl v kategorii Nejlepší akční film a představitelka hlavní role, Gal Gadot, se dočkala dočkala ceny v ženské speciální kategorii SeeHer. Toto ocenění jí navíc předala režisérka Wonder Woman Patty Jenkins.

Dařilo se i dalším herečkám z rozvětveného vesmíru DCEU. Margot Robbie, kterou brzy znovu uvidíme v roli Harley Quinn, získala cenu v kategorii// Nejlepší herečka v komediálním filmu// za svůj výkon v životopisné dramedii I, Tonya a zařadila se mezi horké kandidátky v nominaci na Oscara.


Po Zlatých glóbech uspěla v Critics Choice Awards Nicole Kidman, kterou už v prosinci uvidíme v roli královny Atlanny. Díky seriálu Big Little Lies se tato vynikající herečka opět zařadila mezi světovou špičku.

Oceněny byly i seriály, prohlédněte si výsledky.

Jste rádi, že byla Gal Gadot za svou roli oceněna?

Foto: CW

Diskuze /7

Lex Luthor

Blahopřeji a těším se na další pokračování Wonder Woman

13.1.2018 | 0:53:02
gfpavel

WW a nejlepší akční film? Come on…

#3 Taran #4 DarthRevan
13.1.2018 | 0:54:41
Taran

#2 gfpavel: taky nesouhlasím tak jsem se schválně podíval na nominace, tak první potopili víme proč a zbytek… těžko říct kde skončil JW2 nebo Atomic Blonde Baby Driver Logan Thor: Ragnarok War for the Planet of the Apes Wonder Woman

13.1.2018 | 11:53:56
DarthRevan

#2 gfpavel: Z toho výběru šlo rozhodně vybrat lépe, ale při současný feminizační vlně se holt musela ocenit WW, kvůli Patty a Gal

webmaster
13.1.2018 | 13:30:00
tom99

Wonder Woman byl fajn film. Ale pouze fajn. Ničím zásadním nevybočuje z toho, co jsme už neviděli někde jinde. Vždyť je to úplně klasický orign postavy a takový klasický první film superhrdiny. Celkově nechápu to neustálé vynášení filmu do nebes. Ale jak píše DarthRevan, je hlavně kvůli Patty a Gal…

webmaster
13.1.2018 | 17:48:38
Ratemus

akční film? vždyt i v tom paskvilu Liga Zoufalosti bylo více akce…dle mě největší akční film 2017 je John Wick 2 i když se mi to nelíbilo…ale jasně feministky potřebují dosáhnout svého…předpokládám že nějak podobně se sveze i Black Panther, kde zas půjde o barvu kůže, první film o černém hrdinovi, tak polovina USA bude jásat…

13.1.2018 | 23:43:25
Movego

Margot a Nicole zaslouženě, zbytek no comment…

14.1.2018 | 19:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Liga spravedlnosti

Režie: Zack Snyder, Joss Whedon
Scénář: Chris Terrio, Joss Whedon
Hudba: Danny Elfman
Hrají: Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Henry Cavill (Superman), Ezra Miller (Flash), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (James Gordon), Robin Wright (Antiope), Connie Nielsen (Hippolyta), Amy Adams (Lois Lane), Diane Lane (Martha Kent), Jesse Eisenberg (Lex Luthor)
Stopáž: 120 minut 

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Nepřehlédněte

Joss Whedon byl vyhozen

Joss Whedon byl vyhozen

Nástup Waltera Hamady do čela DC divize v rámci Warner Bros. sliboval slušnou revoluci a reorganizaci celého vesmíru DCEU. Vypadá to, že Hamada drží slovo, neboť začaly padat hlavy. Jako první to odnesl Joss Whedon.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman