Justice League Gal Gadot na tréninku

Gal Gadot na tréninku

Gal Gadot na tréninku

Slavný moderátor amerických talkshow Conan O'Brien si ve svém nedávném videu zatrénoval s představitelkou komiksové Wonder Woman Gal Gadot, kterou trénuje český trenér Rudolf Vrba.

34 0
15.6.2017

Video pro vás přeložil BugHer0 z Videačesky.

Diskuze /5

Golradir

Ten její božskej úsměv :)

15.6.2017 | 19:09:29
Epinek

Já ji miluju ! :D

#4 necum
redaktor
15.6.2017 | 19:47:18
murmi

Ruda z Český republiky, to je něco kam všude se dostanou čecháčci.

15.6.2017 | 21:52:37
necum

#2 Epinek: nejsi sám:)

15.6.2017 | 22:05:53
Fifipek

Jsem rád, že nejsem jediný, kdo zmínil Rudolfa Vrbu. Vlastně je docela s podivem, že ho v České republice moc lidí nezná, když si člověk uvědomí, co vše má za sebou. Kromě toho, že je několikanásobným mistrem světa v různých bojových uměních, má za sebou několik úspěšných hollywoodských filmů, na kterých se podílel buď jako kaskadér nebo fight coordinator. Osobně připravoval a nebo spolupracoval s takovými herci jako je Angelina Jolie, James McAvoy, Colin Firth, Russel Crowe atd. Velkým úspěchem a oceněním se stala cena Taurus Award za film Kingsman, což je něco jako kaskadérský oscar. Jinak o Gal povídal, že je opravdu moc milá a bude jí připravovat i na další film od DC. Jako trenér je strašnej ras, má neskutečnou fyzičku na úrovni top atleta :) Dělá práci, která ho baví, slušně mu vydělává a patří v ní ke světové špičce, bohužel většinu z roku tráví v zahraničí. Momentálně je v LA, kde mimo jiné trénoval s Andersonem Silvou (UFC).

16.6.2017 | 0:56:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman