Justice League Natáčení The Batman pokračuje v ulicích Chicaga

Natáčení The Batman pokračuje v ulicích Chicaga

Natáčení The Batman pokračuje v ulicích Chicaga

Ve třetím největším městě USA pokračuje natáčení očekávaného filmu režiséra Matta Reevese The Batman. Na uniklých fotkách z natáčení se objevují i další hrdinové, představí nám snad Reeves svou vlastní verzi Justice League?

13 3
18.10.2020

Matt Reeves už před začátkem natáčení prohlásil, že jeho netopýří film nazvaný jednoduše The Batman stojí mimo původní DCEU a Temný rytíř v podání Roberta Pattinsona není mladší verzí Affleckova Batmana. Po ukončení natáčení v britských městech Glasgow a Liverpool se teď ale Reeves se štábem přesunuli do Chicaga, kde své batmanovské filmy The Dark Knight a Batman v Superman: Dawn of Justice točili i režiséři Christopher Nolan a Zack Snyder. Na fotkách z natáčení pak vidíme herce v kostýmech členů JLA.

Superman a Wonder Woman jsou přímo přítomni na place, na další fotce z natáčení pak vidíme Flashův symbol. Na internetových diskuzích už jsou k dispozici vyjádření nejrůznějších insiderů, jež slibují, že se dočkáme JLA i v Reevesově univerzu, mnohem častěji ale insideři říkají, že film sice potvrdí existenci Ligy, ale herci z fotografií hrají pouze postavy, které se za hrdiny převlékli na halloweenskou párty. Každopádně, jakýkoli výsledek bude nepochybně zajímavý.

Přáli byste si v Reevesových filmech vidět JLA?

Diskuze /1

tom99

Doufám, že půjde jen o nějakou sekundovou scénu z maškarní, jinak bych JLA neprznil zatím dobře vypadající Reevesovu vizi. Batman a jeho svět je bohatý dost, aby si vystačil (prozatím) sám…

webmaster
18.10.2020 | 23:09:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Liga spravedlnosti Zacka Snydera


Režie: Zack Snyder
Scénář: Chris Terrio
Hudba: Junkie XL
Hrají: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ciarán Hinds (Steppenwolf)
Stopáž: 242 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás