Justice League První ohlasy na Aquamana

První ohlasy na Aquamana

První ohlasy na Aquamana

Aquaman má za sebou londýnskou premiéru, jež s sebou přináší i první ohlasy kritiků. Jak se jim nový projekt z vesmíru DCEU líbil, se dozvíte uvnitř článku.

17 0
27.11.2018

DCEU sice divácky nezklamalo (tedy až na Justice League), mezi kritiky však pořádně zabodoval jen snímek Wonder Woman. Proto před premiérou Aquamana panují obavy, zda je tento počin režiséra Jamese Wana opravdu tím filmem, který DC prokletí u kritiků konečně řádně prolomí. Někteří hodnotitelé byli přítomni na včerejší premiéře v Londýně a podělili se s námi o své pocity.

Podle výše zmíněných recenzí se můžeme těšit na pořádnou akční podívanou v úplně novém stylu, který se značně liší od Zacka Snydera. Snímek by mohl výrazně pomoci celému vesmíru DCEU v návratu mezi elitu. Dopomůže mu elitní herecká sestava k vysněným tržbám?

Těšíte se na Aquamana? Vyrazíte do kina?

Diskuze /8

Zira

Upřímně se na film hodně těším a do kina chci jít už na premiéru. Doufám, že mě snímek nijak nezklame, vážně v to doufám. Je pravda, že po Justice League jsem nad DC zlomila hůl a dlouho mi trvalo, než jsem si řekla, že jim dám ještě jednu šanci a to především díky „pokračování“ Wonder Woman a následnému zhlédnutí trailerů k Aquamanovi a Shazamovi! Uvidíme za dva týdny, jak se filmu v kinech povede a s jak zpracovaným příběhem se režisér James Wan a další scénáristé vytáhnou. :)

webmaster
28.11.2018 | 0:55:48
Railbot

Já tvrdím, že Aquaman a Shazam DC zvednou z prachu. Možná na ten vyloženě temný snyderův tón ještě nevyzrála doba a lidé chtějí „marvelovky“, tak proč jim je nedat, jen s nálepkou DC.

28.11.2018 | 9:31:20
Skaz

Já tvrdím, že tenhle film bude ještě větší slátanina než všechny předchozí DCEU filmy. Vždyť už jen samotný trailer vypadá jako podvodní Star Wars/podvodní Avatar/Fantastická zvířata/„Funny movie“. Ničím nezaujal a naopak mě přesvědčil o tom, že DC, ač má tištěné komiksy na mnohonásobně vyšší úrovni, než Marvel, tak prostě neumí točit filmy. Jeden propadák za druhým a Aquaman ani Shazam nebudou výjimky. No, ostatně brzy uvidíte sami. Hail Hydra.

#5 azoxid
28.11.2018 | 10:09:23
Edvin

No, já bych zas tak nadšený nebyl. O Last Jedi taky všichni kritici tvrdili jaké je to úžasné, ačkoliv realita byl „trochu“ jiná.

#8 WolverineCzE
28.11.2018 | 10:39:40
azoxid

#3 Skaz: Ten trailer jsi vystihl dost přesně. Mě se moc nelíbil a Aquaman mi v té zbroji přijde jako totální šašek :-D Nicméně Shazamovi ještě dávám šanci, podle traileru to bude trochu „jiný“ než ostatní digibordelizovaný členové Justice League, tedy alespoň doufám. V DCEU jsem už dávno ztratil víru.
Hail Hydra !

28.11.2018 | 10:53:52
JK

Tady je samej nazi ne???:D :D

#7 WolverineCzE
28.11.2018 | 11:25:07
WolverineCzE

#6 JK: spiš jen marvel nazi

28.11.2018 | 17:47:49
WolverineCzE

#4 Edvin: tohle ma potencial oproti SW od 7 je to blbost tak to šlo čekat

28.11.2018 | 17:48:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Joker


Režie: Todd Phillips
Scénář: Todd Phillips a Scott Silver
Hudba: Hildur Guðnadóttir
Hrají: Joaquin Phoenix (Arthur Fleck), Frances Conroy (Penny Fleck), Robert De Niro (Murray Franklin), Zazie Beetz (Sophie Dumond), Brett Cullen (Thomas Wayne), Dante Pereira-Olson (Bruce Wayne), Douglas Hodge (Alfred Pennyworth), Brian Tyree Henry
Stopáž: 122 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás