Justice League Wonder Woman je druhým nejvýdělečnějším filmem DCEU

Wonder Woman je druhým nejvýdělečnějším filmem DCEU

Wonder Woman je druhým nejvýdělečnějším filmem DCEU

Princezna Amazonek už je v kinech déle než měsíc a ukazuje, že zaujala nejen filmové kritiky, ale také fanoušky po celém světě. V současnosti je to druhý nejvýdělečnější film DCEU hned po Batman vs. Superman.


25 0
11.7.2017

Wonder Woman sice zpočátku za ostatními filmy z DCEU poměrně zaostávala, zdá se ale, že po pozitivních recenzích na ni filmoví fanoušci zamířili do kin, a tak začala pomalu, ale jistě vydělávat Warner Bros. a DC Comics značné množství dolarů.

Celkově film studio přišel na 149 milionů dolarů. Jen za první víkend ale Diana dokázala v kinech vydělat 103 251 471 dolarů a za první týden tato částka vystoupala o dalších 44 571 032 na celkových 147 822 503. V dal­ších týdnech tržby z filmů samozřejmě klesly, ale pořád dosahovaly velice slušných čísel. Z trůnu ji až po dvou týdnech dokázal dostat nový díl ze série Auta, nicméně se stále držela na druhém místě. Tak tomu bylo až do prvního červencového týdne, kdy ji Já padouch 3 a Baby Driver posunuly na třetí místo.


Princezna Amazonek míří na vrchol žebříčku; FOTO: Warner Bros.

Za tento víkend snímek v USA vydělal 10,1 milionů dolarů a v zámoří dalších 6,8 milionu dolarů. Celkově už má tak Wonder Woman na kontě 745,8 milionu dolarů, čímž překonala i Sebevražedný oddíl, který celkově utržil pouze 745,8 milionů dolarů, a Muže z oceli, který vydělal 668 milionů.

Jediným nepřekonaným filmem z DC univerza zůstává Batman vs. Superman, který celkově vydělal 873,3 milionů dolarů. Sice už se nepředpokládá, že by Diana dokázala tento rozdíl dotáhnout, i přesto je to ale obrovský úspěch a tvůrci už zahájili práce na jejím dalším dobrodružství.

Jste rádi, že se Wonder Woman daří?

Zdroj: Screenrant, Box Office Mojo 

Diskuze /4

Simplle_name

áno som rád, že sa DCEU darí ale ešte nemala premieru v Japonsku až v auguste čiže čísla ešte stúpnu

11.7.2017 | 13:37:13
pikaia

Jsem rád, film se mi líbil.

11.7.2017 | 14:10:38
Masinaka

Titulek „Wonder Woman je druhým nejvýdělečnějším filmem DC“ je dost zavádějící, protože nejméně DK a DKR mají určitě víc a od DC jsou rozhodně taky. Tím jako nechci nějak srážet ten film, ale když jsem si to přečetl, tak první co mě napadlo bylo, že má přes miliardu (a to by na DK musel mít), což ale fakt nemá. Takže spíš druhej ze 4 v DCEU (což vzhledem k tomu, jak hrozný byly ty předchozí je fakt výhra :D)

#4 Valada06
11.7.2017 | 14:28:08
Valada06

#3 Masinaka: Pravda, to by mohlo trochu mást, nicméně v anotaci je to vysvětleno. Každopádně jsem to změnil. :-)

webmaster
11.7.2017 | 15:20:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman