Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S03E08: Crisis on Earth-X, Part 4

S03E08: Crisis on Earth-X, Part 4

Supergirl hrozí nebezpečí, a tak se na poslední chvíli objevují Legendy, které zachrání den. Mezitím Green Arrow, Flash a ostatní přicházejí ze Země-X, aby překazili plány Overgirl a Eobardovi. Pokud má Země přežít, musí hrdinové povstat a utkat se se svými démony.

sk
28.11.2017
2 800 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TacoPolevka

Fuj

6.3.2018 | 22:11:03
Nymeria the direwolf

Nah

21.12.2017 | 15:43:22
Adrian123

Díl skvělej finalni bitva dobra ale proč Barry Eobarda-Wellse nezabil doufam že se do arrowverse vráti

17.12.2017 | 12:48:35
Keby

Normálně v arrowverse herecký výkony radši neřešim, ale ten Jefferson to byla fakt tragedie :D

14.12.2017 | 23:03:09
tween3r

Celkově hodnotím Crossover velice kladně, byl stokrát lepší než ten minulý. Ovšem pár chybiček to samozřejmě mělo, například Felicie a Oliver, Ti dva mě tam neskutečně štvou…Arrowa nesleduju a viděl jsem tak nějak první 2 série, pak jsem s tím seknul. Odchod šediváka mě docela zasáhl, bylo to uděláno velmi dojemně. Jsem zvědavý, jak to teď bude s Jaxem, jestli mu najdou nového parťáka, nebo bude jako Firestorm sám. Overgirl se mi neskutečně líbila, Melissa má nádherný, mlaďoučký obličej a jako zlá byla neskutečně sexy:D Miluju jí. Další plusy za to, že se zdrží Leo, protože tu postavu zbožňuju a Wenworth je prostě úžasný, jenom ta homosexualita nemusela být. Každopádně oblek perfektní, ta kožešina s těma brýlema dokonale sedí. 80% Celkově, samozřejmě strhávám Felicii a Olivera.

7.12.2017 | 19:30:35
zachy

Fenomenální

4.12.2017 | 14:59:01
Spiker

Opět konečně pecka, ale loni jsem se přecijen bavil víc. Škoda jen, že se všude psalo, že seriál opouští Victor Garber, bylo by to podstatně tíživější a nepředpokládanější. Bude mi chybět. Ale uvidíme jak se dlouho zdrží Leo.

3.12.2017 | 19:33:55
Konoe

Nejspíš nejlepší část. Stein, skvělá smrt, bude mi chybět. Interakce mezi Leo a Mickem docela fajn. Jsem moc ráda, že Leo na pár epizod zůstane. Herecké výkony nic moc, ehm ehm Felicity (Get the hell off our earth..), Jax co to bylo.. Svatby na konci super, miluju WestAllen, Olicity toleruju. Celkové hodnocení crossoveru 70%, tato epizoda 80%

2.12.2017 | 23:57:17
Rider S.R.Q

Jax neumí smutnit, kdyby tam byly aspoň slzy… :D Tak k věci, Legendy to celé zachránily, tak to má být, přijdou v tu nejlepší chvíli and safe everyone. Opravdu, I když mě minulý díl v ničem nepřekvapil, tak tady ano – Atom a to jak zastavil nůž.. a později jak si zvětší ruku – ten má nejlepší příchod. :D

Fight proti terminátorovi, I ten finální fight byl trapný… nelogický… Flash je hrozné dítě,.. přes to všechno toho kripla prostě nezabije… v tomhle radši Arrowa – ten si na nic nehraje (možná jen trochu). Jinak rozlučky, dobré, jsem rád že to skončilo… :D

U legend zůstanu, nikam jinam od DC nepáchnu, pokud nebudu nucen podobně jako teď. Všude jinde z toho dělají bůh ví co… Jediné oživení hrdiny (i když to nemám rád) nebyl řádně vysvětlený Reverse Flash…

2.12.2017 | 23:13:28
matt44

slabucke. trapna scena kde su nastupeni hrdinovia, proti dark arowovi a armade nackov. keby to bol aspon boj hrdinovia proti hrdinom bolo by to lepsie. ray sa vrati na earth X ale snart nie ? kde je logika v tomto ? druhy waverider caka kym na neho prileti killer frost, uzasne. a koniec zabil, zgrcany digle musel oddat oba pary. wau. celkovo crossover si zasluzi 40% – 10% kazda cast.

2.12.2017 | 16:52:36

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama