Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Kate Austen

Kate Austen

Stíhaná žena s temnou minulostí.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Bývalý voják Sam Austen je sice otcem Kate, ale jejím biologickým otcem je zcela jiný člověk jménem Wayne. Když se k němu její matka posléze vrátila a on jí ubližoval, rozhodla se Kate pomstít a Waynea zabila. Od té doby jí začíná pronásledovat federální šerif, na dlouholeté honičce stačila Kate přijít o svého nejbližšího přítele z dětství Thomase a také o manžela Kevina, se kterým nedokázala díky strachu z dopadení žít. Nakonec byla chycena šerifem v Austrálii, ten jí ze Sydney převážel zpět do USA.

Na ostrově

Na ostrově zpočátku Kate hodně přitahuje Jack, se kterým se snaží stát lepším člověkem, přesto má hodně společného se Sawyerem – i on má za sebou neradostnou minulost. Kate se účastní většiny důležitých akcí spolu s Jackem, což ji také přivede posléze do zajetí Druhých. Zde se hodně sblíží se Sawyerem, přesto to nevypadá, že to bude definitivní. Když Sawyer s úlevou zjistí, že Kate není těhotná, Kate se naštve a odchází od něj. Zůstane v Jackově skupině.

(Kate měla původně spadeno na Jacka. Foto: ABC)

Budoucnost

Stane se členkou tzv. „Oceanic 6“, tedy šestice lidí, kteří se oficiálně vrátili z ostrova domů. Stará se o Aarona. Po návratu bude čelit soudu za své minulé činy. Bude osvobozena nikoliv díky Jackově svědectví, ale díky své umírající matce, která nakonec odmítne vypovídat. Jistý čas žije Kate s Jackem, ale když ten začne propadat depresím a práškům, rozejdou se. Odmítá se vrátit na ostrov, ačkoli ji Jack o to několikrát prosí. Polevovat začne ve chvíli, kdy k ní přichází právníci pro vzorky krve – chtějí jí odebrat Aarona.

Kate začne opět utíkat a snaží se najít tajemnou osobu, která jí chce Aarona vzít – nakonec zjišťuje, že to je Ben. Kate nakonec změní názor a rozhodne se vrátit, ovšem bez Aarona – toho ponechá v péči babičky, Claiřiny matky. Kate se na ostrov vrací letem Ajira Air 316, při havárii letadla se propadne časem a probere se v minulosti ostrova – v dobách Dharmy. S pomocí Sawyera a Juliet zapadne do skupiny nových posil Dharmy a je zařazena mezi mechaniky.

Pomáhá Juliet se záchranou postřeleného malého Bena. Její snaha je ale podezřelá Benovu otci Rogerovi. Později s Jackem doprovází Daniela Faradaye do tábora Druhých. Jsou zajati, pak je ale Druzí vedou k bombě, o níž mluvil Faraday. Kate se ale rozhoduje opustit Jacka se Sayidem a chce zachránit přátele, které nechala ve vesnici Dharmy. Je ale odchycena a odvedena do ponorky, která odváží většinu obyvatel ostrova do bezpečí před blížící se katastrofou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sokar

Raz hore a raz dole. Raz Jack potom Sawyer… Ani flashback velmi nezaujal. Zachranuje to krasa herecky, inac slabota

21.4.2021 | 20:22:54
Milano33

Kate je nádherná a okúzľujúca na pohľad, ale tiež bola ľstivá, veľmi presvedivá a vždy vynaliezavá. Mal som ju vážne rád. A ako aj s Jackom, tak aj so Sawyerom, jej to veľmi skúšalo.

12.10.2020 | 21:38:15
vaclavhajzer

Najnudnejsia najodpornejsia a najnezaujmavejsia postava v celom Lost…Hnus a odpad v jednej osobe

6.8.2020 | 19:37:25
GeDaHaxX

mega otravná.

7.6.2020 | 16:23:16
Len_LenKa

Najlepšia :) v každom ohľade

8.6.2017 | 4:03:46
VampKošilka

Vždycky mi přišla nudná a otravná.

6.1.2017 | 19:56:43
plaza

Nejlepší postava celého seriálu. Skvělé myšlení a celkový dojem.

4.1.2014 | 13:35:39
Abie

Neotravnější postava seriálu.

5.11.2013 | 18:05:55
Pepe891

Najlepšia a najobľúbenejšia ženská postava v seriály.Taktiež najvyváženejšia ženská postava v seriály.

21.5.2013 | 14:36:21

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama