Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Roger Linus

Roger Linus

Benův nešťastný otec.

Sezóny 3
2007 - 2010

Známá fakta

Rodgerova manželka Emily umřela při porodu. Po její smrti je Roger zoufalý a pomůže mu až Goodspeed, který mu nabídne práci na ostrově. Roger je otcem Bena.

(Roger nebyl v Dharmě nijak důležitý. Foto: ABC)

Na ostrově

Roger pracuje jako dělník, přesto se svojí funkcí není spokojený, pije alkohol a svádí vinu za smrt manželky na Bena. Dokonce zapomíná každý rok na jeho narozeniny, všechno jednou skončí, když Ben vypustí smrtící plyn a zabíjí svého otce. Rogera a auto i s pivem později najde Hurley.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe II Dragon

Aký otec taký syn.Niet divu že bol Ben Linus taký aký bol keď mal takého otca.

29.2.2012 | 23:16:25

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama