Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Horace Goodspeed

Horace Goodspeed

Matematik a vysoce postavený člen Dharmy.

Sezóny 3
2007 - 2009

Známá fakta

Horace se seznámil s Rogerem Linusem při porodu jeho ženy Emily. Horace mu také později dohodil práci na ostrově a také možnost vzdělat se jeho synu Benovi.

(Horace patřil mezi přední členy Dharmy. Foto: ABC)

Na ostrově

Horace pracoval pro Dharmu jako matematik. Jeho ženou byla Amy, měli spolu syna Ethana. Na začátku 70. let patřil Horace k vysoce postaveným členům Dharmy a právě on jednal se Sawyerem a dalšími, kteří se ocitli v 70. letech po skončení časových skoků.

Měl rozepře s Rogerem kvůli častým útokům ostrovních domorodců. Horace byl usmrcen smrtícím plynem, který vypustil Rogerův syn Ben. Později se Goodspeed zjevuje Lockeovi ve „snu“ a pomůže mu najít cestu k chatrči Jacoba, kterou sám kdysi postavil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama