S13E15: Perception

S13E15: Perception

Rountree a jeho mladší sestra jsou zatčeni policií, kteří s nimi zacházejí drsným způsobem jakožto jasné výsledky rasového profilování. A NCIS vyšetřuje smrt fotografa Námořnictva, který byl pověřen zdokumentováním stavby nové zbrojní stanice.

cz sk
11.4.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Benny Boom
Scénář: Faythallegrea Claude
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Hele, robotický pes jako průzkumník, armádní hight tech, kterou by leckdo chtěl mít. Někoho to bude stát i život, např. mladou nadějnou armádní fotografku, která je navíc umělkyně… Mezi tím Rountree řeší rasové předsudky, v 21. stol. v US, hrozné a trapné!

26.6.2022 | 17:39:55

Stav překladu

Epizoda S13E06: Sundown

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama