Joelle Taylorová

Joelle Taylorová

Agentka CIA a bývalá Callenova přítelkyně, která se vydávala za učitelku ve školce.

Sezóny 8
2014 - 2022

Joelle Taylorová se poprvé objevila v 5. řadě v díle War Cries. Sam Hanna a jeho manželka Michelle Hanna jí a Callenovi připravili rande naslepo. Michelle a Sam ji znali jako učitelku, která učí Samovu dceru ve školce. V 6. řadě v díle Humbug je během případu držena jako rukojmí a Callen ji prozradí, co opravdu dělá. Joelle se cítí zrazená, ale nakonec mu odpustí. Nakonec se kvůli Callenově práci rozejdou. Před tím než se rozloučí, stráví spolu poslední Vánoce.

Poté co se tým pokusí zachránit Kensi, která byla unesena agentem CIA Ferrisem, najdou místo toho Joelle s roubíkem. Hetty prozradí týmu, že je Joelle agentkou CIA. Joelle to potvrdí a řekne, že jejími povinnostmi bylo hlídání rodičů jejích studentů. Také poté dostala za úkol se sblížit s Callenem. Její prací bylo pouhé pozorování. Callen ji odpustí, že mu lhala, ale ne, že ho zradila. Joelle mu řekne, že on by udělal to samé.

Objevila se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama