NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) S12E13: Red Rover, Red Rover

S12E13: Red Rover, Red Rover

S12E13: Red Rover, Red Rover

Aby zachránili dalšímu mučení Joelle Rusáky, Callen a NCIS musí použít Annu jako návnadu pro Katyu. A Callen konečně odhalí, kdo ho nařknul, že je ruský špeh.

cz sk
29.3.2021
5 570 000
42 minut

Základní info:

Režie: Terrence O’Hara
Scénář: Andrew Bartels
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Bar Paly (Anna Kolchecková), Vyto Ruginis (Arkady Kolcheck), Elizabeth Bogush (Joelle Taylorová), Nicki Micheaux (Effie Carlsonová), Weronika Rosati (Vanya Leonova), Nika Khitrova (Odessa Kedrova), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Bohužel, ač nerad, musím konstatovat, že tohle byl nejhorší dvojdíl v historii NCIS LA, a to jej ze seriálů NCIS mám nejraději, protože Callene, Sam, Deeks a Kensy, plus samozřejmě Nell, Eric a super Hetty (chybí a moc!). Celou dobu si seriál drží velmi nadstandardní kvalitu, ale tentokrát to prostě nevyšlo. To všechno kolem CIA a Rusů, Katya, Anna, Arcady, Callene atd. Toto téma je už dost vyčerpané samo o sobě, a myslím, že víc to zamotat a rozředit ani nemohli. Už by to chtělo prostě něco originálnějšího, než pořád řešit pozůstatky ideové a studené války?! Řekl vůbec někdo těm Amíkům, že už to dávno skončilo?! Máme v současnosti kopu jiných, zásadnějších problémů, témat k řešení (např. nástup korona-fašismu), než soupeření Východ vs. Západ, jakože ti zlí a jakože ti vždy dobří…

10.4.2021 | 12:19:23

Stav překladu

Epizoda S12E14: The Noble Maidens

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Ve dvanácté řadě budeme častěji vídat Samovu dceru Kamran, která je stejně jako její bratr Aiden už dospělá. Zahraje si ji herečka Kayla Smith, kterou můžete znát z Ambitions nebo All American.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás