S12E13: Red Rover, Red Rover

S12E13: Red Rover, Red Rover

Aby zachránili dalšímu mučení Joelle Rusáky, Callen a NCIS musí použít Annu jako návnadu pro Katyu. A Callen konečně odhalí, kdo ho nařknul, že je ruský špeh.

cz sk
29.3.2021
5 570 000
42 minut

Základní info:

Režie: Terrence O’Hara
Scénář: Andrew Bartels
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Bar Paly (Anna Kolchecková), Vyto Ruginis (Arkady Kolcheck), Elizabeth Bogush (Joelle Taylorová), Nicki Micheaux (Effie Carlsonová), Weronika Rosati (Vanya Leonova), Nika Khitrova (Odessa Kedrova), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Bohužel, ač nerad, musím konstatovat, že tohle byl nejhorší dvojdíl v historii NCIS LA, a to jej ze seriálů NCIS mám nejraději, protože Callene, Sam, Deeks a Kensy, plus samozřejmě Nell, Eric a super Hetty (chybí a moc!). Celou dobu si seriál drží velmi nadstandardní kvalitu, ale tentokrát to prostě nevyšlo. To všechno kolem CIA a Rusů, Katya, Anna, Arcady, Callene atd. Toto téma je už dost vyčerpané samo o sobě, a myslím, že víc to zamotat a rozředit ani nemohli. Už by to chtělo prostě něco originálnějšího, než pořád řešit pozůstatky ideové a studené války?! Řekl vůbec někdo těm Amíkům, že už to dávno skončilo?! Máme v současnosti kopu jiných, zásadnějších problémů, témat k řešení (např. nástup korona-fašismu), než soupeření Východ vs. Západ, jakože ti zlí a jakože ti vždy dobří…

10.4.2021 | 12:19:23

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama