S17E12: Flight Plan

S17E12: Flight Plan

Tým NCIS vyšetřuje havárii F-18 a následné zmizení pilota letadla. A McGee neochotně se svými kolegy probírá velmi soukromou záležitost.

cz sk
15.1.2020
10 120 000
43 minut

Základní info:

Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: Brendan Fehily
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Lyndon Smith (poručík Rebecca Weeksová), Jonathan Chase (velitel Marshall May), Patrick Duffy (býv. poručík velitel Jack Briggs), Megan Gallagher (tajemnice Námořnictva Jennifer Leová), Chris Gann (kapitán Henry Nikolai), Johnny Williams (Carmen Lorenzo), Madeline Blake (poručík mladší třídy Harper Loganová), Tom Ayers (Bobby Dale Douglas), JB Tadena (důstojník Lonnie Franklinová),… 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

Překlad: 18 inches je osmnáct palců, nikoliv metrů. Classy není klasika, ale něco jako nóbl – v tomto díle by dobře dávalo smysl „charakter“ (samo , hovořeje o člověku, co údajně odkopl svoji přítelkyni s tím, že je na něj moc stará. 700 mil není 700km, ale spíše 1126km, not even close není ani ne daleko, ale spíše „samá voda“, I probably would have missed není asi byste to zmeškal, ale asi bych minula, etc etc… Lidé co EN nevládnou asi občas docela trpí.

8.2.2020 | 10:59:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama