Red Dwarf (Červený trpaslík) S03E05: Timeslides

S03E05: Timeslides

S03E05: Timeslides

Na Listera zase padne depka a dává najevo, že ho už nic nebaví. Kryton při vyvolávání fotografií zjistí, že vývojka je zmutovaná a vyvolané fotografie umožňují cestovat časem. Tuto skvělou příležitost samozřejmě všichni využijí.

cz sk
12.12.1989
30 minut

Info

Český název: Fotostroj času
Datum natočení: 12. 9. 1989

V hlavních rolích:

Chris Barrie (Arnold Rimmer, Frank Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocour), Hattie Hayridge (Holly), Robert Llewellyn (Kryton)

Dále hrají:

Emile Charles (mladý Lister), Simon Gaffney (mladý Rimmer), Stephen McKintosh (Frank „Pašík“ Holden), Robert Addie (Gilbert), Koo Stark (Sabrina Mulholland-Jjonesová), Ruby Wax (Blaize Falconburgerová), Mark Steel (lyžař), Louisa Ruthven (lyžařka), Rupert Bates + Richard Hainsworth (bodyguardi)

Scénář: Rob Grant, Doug Naylor
Režie: Ed ByeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Einstein Bob

Výborná epizoda plná výborných hlášek a situací.

„Za mnou vidíte anglické sídlo pana Listera. Dal si celý dům přepravit, cihlu po cihle, z druhého konce ulice, jen aby unikl svým sousedům. To víte, s takovým balíkem se dostanete leckomu mezi nohy! Štěrk kolem sídla pochází z Buckinghamského paláce. Dave Buckinghamský palác koupil a nechal ho rozdrtit na štěrk. Tento muž má tak silný štos peněz, že byste jím klidně umlátili velrybu. Dave Lister má také hudební ambice. Teprve loni se jeho singl „Ohm“ umístil na první příčce hitparády, když sám skoupil tři milióny výlisků. V jeho domě nikdy nebude nouze o popelník. Přesto, jako u mnoha lidí, kteří, jak se zdá, mají vše, změnila Daveův život tragédie. No, vlastně nezměnila, můžeme pouze doufat.“

redaktor
30.11.2016 | 19:58:40

Red Dwarf (Červený trpaslík)
95/100 - 256×

Red Dwarf(Červený trpaslík)

Ve vzdálené budoucnosti přežije na vesmírné lodi Červený trpaslík jako jediná památka na lidskou civilizaci podivná skupina individuí – Lister, Kocour, Rimmer, Kryton a další. Pro fanoušky slavného britského sci-fi sitcomu už není třeba víc dodávat. Oblíbený a hojně citovaný seriál se před pár lety na obrazovky vrátil po mnohaleté přestávce a nijak mu to neuškodilo.

VB | 1988 | Pauza
vysílání
12 sezón | BBC Two, Dave | 30 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Sci-fi
hrají
Craig Charles (Dave Lister),

Stav překladu

Epizoda S13E00: The Promised Land

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Einstein Bob a @petulinkax
Časování na jiné verze: @petulinkax

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás