Red Dwarf (Červený trpaslík) S08E01: Back in the Red (Part 1)

S08E01: Back in the Red (Part 1)

S08E01: Back in the Red (Part 1)

Nejenže nanoboti postavili vylepšeného Červeného trpaslíka, ale taktéž oživili jeho původní posádku, což by bylo skvělé, kdyby Listerovi nehrozilo vězení za krádež Kosmiku.

cz sk
18.2.1999
8 050 000
30 minut

Info

Český název: Zpátky v Červeném (Část I)
Datum natočení: 28. 9. 1998

V hlavních rolích:

Chris Barrie (Arnold Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocour), Robert Llewellyn (Kryton), Chloë Annett (Kristina Kochanská), Norman Lovett (Holly)

Dále hrají:

Mac McDonald (Frank Hollister), Paul Bradley (Chen), David Gillespie (Selby), Karl Glenn Stimpson (MP Thorton), Kika Myrilees (Dr. Newtonová), Andy Taylor (Lucas McLaren)

Scénář: Doug Naylor
Režie: Ed ByeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Einstein Bob

Oživením posádky přichází seriál o svoji hlavní myšlenku, tady poslední člověk a další zoufalci kroužící beze smyslu v širém vesmíru. Úplně nedořešený je tady problém s Kochanskou, nanoboti by měli logicky oživit i ji, místo toho je tady stále ta z paralelního vesmíru, která najednou nemá potřebu vrátit se zpět. Co ale rozhodně potěší je návrat Rimmera, který je zase magor s velkým M, A, G, O i R. S ním se vrací i delší vtipné dialogy, na které nebyl v předchozích dvou sériích čas.

„A když už jsme u toho, když někdo trošičku přebere a usne nahý spánkem spravedlivých, člověk se ctí zpravidla neudělá fotku tvého bimbase, nenakreslí mu kníry, pusu a uši a nepověsí to na nástěnku pod pohřešované osoby.“

redaktor
23.2.2017 | 6:33:26

Red Dwarf (Červený trpaslík)
95/100 - 256×

Red Dwarf(Červený trpaslík)

Ve vzdálené budoucnosti přežije na vesmírné lodi Červený trpaslík jako jediná památka na lidskou civilizaci podivná skupina individuí – Lister, Kocour, Rimmer, Kryton a další. Pro fanoušky slavného britského sci-fi sitcomu už není třeba víc dodávat. Oblíbený a hojně citovaný seriál se před pár lety na obrazovky vrátil po mnohaleté přestávce a nijak mu to neuškodilo.

VB | 1988 | Pauza
vysílání
12 sezón | BBC Two, Dave | 30 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Sci-fi
hrají
Craig Charles (Dave Lister),

Stav překladu

Epizoda S13E00: The Promised Land

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Einstein Bob a @petulinkax
Časování na jiné verze: @petulinkax

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás