See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

S02E03: The Compass

S02E03: The Compass

Edovo vůdcovství je zpochybněno. Baba a Haniwa narazí na tajný kmen válečníků pojmenovaný Kompas.

10.9.2021
55 minut

Základní info:

Režie: Frederick E.O. Toye & Anders Engström
Scénář: Shelley Meals

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad), Joshua Henry (Jerlamarel), Dayo Okeniyi (Oloman), Adam Morse (Frye), Alex Breaux (Dax), James Immekus („Lid“), Tamara Tunie („Banka“), Joe Flanigan ("Armáda), David Hewlett (Tormada), Luke Humphrey (Kerrigan), Oliver Becker (Zechan), Atlin Vera Mitchell (Vienna), Mitra Suri (Quito),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jonner

Mě fascinuje jak naprosto k ničemu je ten Kofun. Přísloví „Jednooký mezi slepými králem“ je tady přehlíženo. V díle, kdy ten jejich odpadkový příbuzný viděl Stíny (ty špiony) jsem si říkal, že začne řežba a konec, pač ten seriál, evolučně, má hrozně slabou pointu. Ale ono ne…ti, co vidí jsou hrozně nerfed down, jen aby se jelo dál. Zábavná pitomost. Líbí se mi choreografie soubojů.

2.4.2022 | 17:12:37
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Baba, Haniwa a Tamacti spolupracovali ikdyž jim to je proti srsti a jsem zvědav jak se Tamacti zachova až dojde do Pennsy jinak nečekal jsem že Edo zabije Jerlamarela protože už nevidi ale mohl ho ještě využit jinak Maghra vymyslela fakt dobrou dohodu s lordem Harlanem ale nečekal jsem že Sibeth ji podrazi a oznami jejich zasnoubeni a svatbu a jsem zvědav jak se Maghra tomu podřidi.

redaktor
25.12.2021 | 15:09:14
Spiker

Maghra je strašně sexy, hlavně v tom bojovým outfitu.

20.9.2021 | 14:46:36
Marek Vojtěch

Jsem velice spokojený ! Gargamel to byl oslík :-D Královna mě naopak, co tu čtu komenty, velice baví, větší svini by člověk pohledal :-D Jdu hned na další díl…

19.9.2021 | 22:28:37
Lex Luthor

Kompas kmen mají podobný styl boje, jako čarodějky ze seriálu Motherland fort Salem taky používají biče

17.9.2021 | 16:49:00
Cocafull

Linka se Sibeth je neskutečná nuda… Škoda, že se nezameruji pouze na putování baby vossa, alespoň by si to drželo konzistenci

16.9.2021 | 15:46:58
MARTAS SK

Zatiaľ je to dosť o ničom. Hlavne scény s Maghrou a Sibeth sú hrozne neznesiteľné.

15.9.2021 | 8:17:47
tom99

Rozjíždí se to dost slušně. Nečekal jsem, že v každé epizodě nám zemře vždy nějaká důležitá postava. Politické hrátky se mi také líbí a nové postavy jsou zajímavé od samého začátku, svět se nám navíc pěkně rozrůstá. Seriál má z čeho těžit.

webmaster, grafik
13.9.2021 | 19:34:52
captain

Mix politiky a pletich a trochu vývoje v ději. Dokonce i něco nového, no teda?! Jermalarela mě líto není. A pokud umím počítat, tak už tam máme tři z SGA, pokud tedy přičteme i Babu Vosse alias J. Momoa. Je tam Shepard, mluvčí rady Tria, a teď Rodney, jejich největší vědec, jak také jinak, že jo… Ps. Ten Kompas, to vypadá jako nějaké Amazonky?!

13.9.2021 | 14:51:07
svätý.šebastián

trochu slabsie po 2 skvelych dieloch,potesil vyvoj pri vierostrazcoch, ked cely zivot zasvatia boju proti carodejnikom a zrazu ich maju strazit, nejak takto by to malo dopadnut a este len dopadne. Gargamel mohol mat celkom zaujimavy vyvoj este, ale Edo bol proti :) Naopak, tie amazonky cele zle, zase len na efekt, 2 ultra bojovnici si zrazu neporadia s partickou otrokarov, zase tu mame dalsiu agitku. Tolko upalenych ci zabitych vidiacich a oni teraz stretnu len prveho, total fail!

11.9.2021 | 20:49:04
1

Stav titulků

Epizoda S03E08: I See You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama