See (Zrak) S02E03: The Compass

S02E03: The Compass

S02E03: The Compass

Edovo vůdcovství je zpochybněno. Baba a Haniwa narazí na tajný kmen válečníků pojmenovaný Kompas.

10.9.2021
55 minut

Základní info:

Režie: Frederick E.O. Toye & Anders Engström
Scénář: Shelley Meals

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Tom Mison (lord Harlan), Eden Epstein (Wren), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad), Joshua Henry (Jerlamarel), Dayo Okeniyi (Oloman), Adam Morse (Frye), Alex Breaux (Dax), James Immekus („Lid“), Tamara Tunie („Banka“), Joe Flanigan ("Armáda), David Hewlett (Tormada), Luke Humphrey (Kerrigan), Oliver Becker (Zechan), Atlin Vera Mitchell (Vienna), Mitra Suri (Quito),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Maghra je strašně sexy, hlavně v tom bojovým outfitu.

20.9.2021 | 14:46:36
Marek Vojtěch

Jsem velice spokojený ! Gargamel to byl oslík :-D Královna mě naopak, co tu čtu komenty, velice baví, větší svini by člověk pohledal :-D Jdu hned na další díl…

19.9.2021 | 22:28:37
Lex Luthor

Kompas kmen mají podobný styl boje, jako čarodějky ze seriálu Motherland fort Salem taky používají biče

17.9.2021 | 16:49:00
Cocafull

Linka se Sibeth je neskutečná nuda… Škoda, že se nezameruji pouze na putování baby vossa, alespoň by si to drželo konzistenci

16.9.2021 | 15:46:58
MARTASLJ19

Zatiaľ je to dosť o ničom. Hlavne scény s Maghrou a Sibeth sú hrozne neznesiteľné.

15.9.2021 | 8:17:47
tom99

Rozjíždí se to dost slušně. Nečekal jsem, že v každé epizodě nám zemře vždy nějaká důležitá postava. Politické hrátky se mi také líbí a nové postavy jsou zajímavé od samého začátku, svět se nám navíc pěkně rozrůstá. Seriál má z čeho těžit.

webmaster, grafik
13.9.2021 | 19:34:52
captain

Mix politiky a pletich a trochu vývoje v ději. Dokonce i něco nového, no teda?! Jermalarela mě líto není. A pokud umím počítat, tak už tam máme tři z SGA, pokud tedy přičteme i Babu Vosse alias J. Momoa. Je tam Shepard, mluvčí rady Tria, a teď Rodney, jejich největší vědec, jak také jinak, že jo… Ps. Ten Kompas, to vypadá jako nějaké Amazonky?!

13.9.2021 | 14:51:07
svätý.šebastián

trochu slabsie po 2 skvelych dieloch,potesil vyvoj pri vierostrazcoch, ked cely zivot zasvatia boju proti carodejnikom a zrazu ich maju strazit, nejak takto by to malo dopadnut a este len dopadne. Gargamel mohol mat celkom zaujimavy vyvoj este, ale Edo bol proti :) Naopak, tie amazonky cele zle, zase len na efekt, 2 ultra bojovnici si zrazu neporadia s partickou otrokarov, zase tu mame dalsiu agitku. Tolko upalenych ci zabitych vidiacich a oni teraz stretnu len prveho, total fail!

11.9.2021 | 20:49:04
Raiden123

Celkom zaujimave…prek­vapivy puovod ma Jeremarel…

Ed myslim nepochopil,ze i ked Jer stratil zrak,jeho deti by mohli vidiet,ak by mal dalsie,no to uz je jedno.No len,pre svoje presvedcenie stratil hlavu.Ed je trochu fanatik,trochu sialenec,no zaroven niekto kto ma plan.

Ten spolok bojovnikov kompasu je prekvapivo spolok,ktory sa snazi chranit tych co vidia a ukryvat ich.

10.9.2021 | 19:51:06
mirako

Pecka! Tak už je tam i Dr. Rodney McKay (David Hewlett) z SGA :D Momoa si tam za chvilku dotáhne celou Atlantidu. Tak proto upoutávce na tuhle serii Momoa říkal, že to byla nejlepší série, co kdy točil. https://www.edna.cz/…u-podivanou/

10.9.2021 | 17:47:06
1

See (Zrak)
89/100 - 91×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun)

Stav titulků

Epizoda S02E04: The Witchfinder

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás