See (Zrak) S02E04: The Witchfinder

S02E04: The Witchfinder

S02E04: The Witchfinder

Kofun a Toad dorazí do Pennsy, zrovna když Maghra učiní zlomové rozhodnutí. Baba, Paris a Haniwa narazí na důvěrnou přítelkyni.

17.9.2021
46 minut

Základní info:

Režie: Anders Engström
Scénář: Jennifer Yale

Hrají: Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra Kane), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Tom Mison (lord Harlan), Eden Epstein (Wren), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Alex Breaux (Dax), Nina Kiri (Harmony), Joe Flanigan ("Armáda), Luke Humphrey (Kerrigan), Xavier Schoppel (příslušník Valierů),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Jedni šílí, druzí kují pikle, další zas pořád putují, a skoro nikam moc jsme se teda neposunuli… TJ trpí výčitkami svědomí, zajímavé.

2.10.2021 | 13:43:30
Lan

Dobrej dil, btw z Maghry se pro me pozvolna stala jednoznacne nejotravnejsi postava celeho serialu

20.9.2021 | 23:41:16
tom99

Určitě to bylo pomalejší než minulé epizody, ale stále dechberoucí a je to pastva na oči. Ta výprava je zkrátka super a herecké výkony taky, takže i tak dávám plné hodnocení.

webmaster, grafik
18.9.2021 | 15:52:18
svätý.šebastián

S Kofolou a kráľovnou podľa predpokladov, predsa len tam nie je veľa vidiacich. Tamacti videl tváre svojich obetí, viac než zaujímavé.. „ešte budeš mať veľa príležitostí zomrieť“ :) návrat jednej postavy, svadba a inak nič podstatné sa v tomto diely nestalo. Tiež si myslím, že Edo odhalí zradkynu a Kerrigan ju odtiaľ dostane

18.9.2021 | 14:21:13
mirako

Nepřišlo mi že by se tam tentokrát stalo něco zásadního nebo překvapivého.

17.9.2021 | 20:52:40
Lex Luthor

Witchfindera trápí svědomí ukazuje, že má přeci jen duši. Kofun se chová, jako idiot a naiviní blbeček. Královna chce svést vlastního synovce, že bychom tu měli další incest v podobě tety a synovce tohle už tu bylo ve hře o trůny.

17.9.2021 | 16:52:33
Raiden123

Sibeth prisla za Kofunonm a na rovinu povedala nieco ako-hej prid do mojej izby mam volnu postel.

Tento diel nebol o bojovani,len viacmenej o preberani pribehov minulosti a intrig a planov ruoznych ludi.Som zvedavy,ci ta zena vojak bude predstierat,ze je Haniwa aby zdrhla s trivanties s Harlanovym bratom[?/.

Zaujimavy kusok bol o TamaktiJunovi ako hovoril,ze videl tvare tych,ktory zlikvidoval,tak predsa tu pridali nejake spiritualne mambojumbo …Alebo,zeby tu bola stopa v tom ako by niektory ludia mohli ziskat zrak inak nez opravou oci,to mi az tak pravdepodobne nepripada.

17.9.2021 | 11:04:38

See (Zrak)
90/100 - 96×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun)

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás