See (Zrak) Hvězda ze Strážců Galaxie míří do druhé série

Hvězda ze Strážců Galaxie míří do druhé série

Hvězda ze Strážců Galaxie míří do druhé série

Druhá série s sebou samozřejmě přinese i pár nových postav, na které naši hrdinové při své cestě narazí. Nyní jsme se dozvěděli o první herecké posile nové řady a půjde o další zvučné jméno, neboť se jedná o hvězdu z filmové série Strážci Galaxie.

7 0
14.1.2020

Seriál See si získal před svým uvedením velkou pozornost především díky obsazení hvězdného Jasona Momoy do hlavní role, což pro některé fanoušky bylo jasným důvodem, proč seriál sledovat. A jak to vypadá, druhá série se bude snažit nalákat nové fanoušky na další hvězdné jméno.

V druhé sérii se totiž budeme setkávat s hercem Davem Bautistou, kterého můžete především znát díky marvelovské filmové sérii Strážci Galaxie, kde ztvárňuje válečníka Draxe. Účinkování v See pro něj představuje jeho první významnou televizní roli.


(Dave Bautista jako Drax Ničitel. Foto: Disney)

Prozatím však nevíme, koho v seriálu ztvární, ale dovolíme si tipovat, že by se mohl představit jako Babův bratr Edo Voss, který spolupracuje s Jerlamarelem, jenž mu prodal Haniwu. To by znamenalo, že by Jason Momoa a Dave Bautista ztvárňovali seriálové bratry. Zajímavostí je, že sám Momoa byl dlouhou dobu kandidátem do role Draxe ve Strážcích Galaxie, kterou mu poté vyfoukl Bautista. V přiložené galerii se můžete podívat na vytvořené návrhy Draxe s podobou Momoy.

Zdroj: Deadline
Foto galerie: Fandimefilmu

Myslíte si, že Bautista ztvární Eda Vosse? Nebo máte jiný tip, koho by si mohl zahrát? A jak se vám líbí Drax s podobou Momoy?

  • gallery-main-strazci-galaxie-8-ea16a14fed142000f31d15632d0dfa9c.jpg
  • gallery-main-strazci-galaxie-44-9fb4a4a0184342efccfdf258da77fec5.jpg

Diskuze /1

Ratemus

Rozhodně ano

14.1.2020 | 14:37:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E08: House of Enlightenment

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Apple naděluje seriálu See druhou sérii

Premiéra seriálu See nás čeká za necelé dva týdny a už nyní můžete seriál vyhlížet s klidem v duši, neboť se dočkal prodloužení pro druhou sérii. Nemusíte se tak bát, že by první řada skončila s už nikdy nevysvětleným cliffhangerem. Jste rádi, že se Apple rozhodl nadělit seriálu další sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás