Shadowhunters České titulky k epizodě 1x01 Mortal cup

České titulky k epizodě 1x01 Mortal cup

České titulky k epizodě 1x01 Mortal cup

České titulky k pilotní epizodě Shadowhunters jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Mortal cup. Epizodu pak nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás přeložil McLosh.

10 0
14.1.2016

Diskuze /4

Barbra06

Super :) Tak má to své mouchy, ale mě se to líbilo a těším se na další díl. A už teď zbožňuju sourozence Izzy a Aleca! A Simona mám taky ráda. Naší ústřední dvojici Clary a Jaceovi jsem zatím na chuť moc nepřišla, ale oni se do toho dostanou.

#3 Niksí
14.1.2016 | 21:01:42
Sabin

No musím říct, že jsem byla docela zklamaná. Hodně pozměnili příběh. Clary je hrozně nesympatická, občas jsem se u jejích scém spíš smála než aby prožívala nějaký ,,dramatický" okamžik. Dám tomu ještě pár dílů, ale že by se z SH stala srdcovka to asi ne.

15.1.2016 | 10:37:44
Niksí

#1 Barbra06: Naprostý souhlas!!! Myslím, že na to, že to byl první díl – pilot – byl vážně dobrý… Izzy a Alec jsou dokonalý a dokonce téměř opravdu vypadají jako sourozenci! Ještě jsem zvědavá na Maxe, jaký bude ten :)! A pak samozřejmě na můj (nejočekávanější a nejnejnejlepší pár) Malec! :D ;)

15.1.2016 | 13:31:09
lilith23

Dojmy zostávajú rovnaké ako pred uvedením prvého dielu – katastrofa. Aspoň zatiaľ. Triky pôsobia lacno, scenár je napísaný veľmi chaoticky a herecké výkony… Jedinú scénu ktorú som im uverila bol Claryn krik, inak to prehrávali snáď viacej ako Jared v SPN-ku. Dám tomu ešte pár častí ale pochybujem, že to vôbec dopozerám

19.1.2016 | 15:49:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S02E20: Beside Still Water

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás