Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 188×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Titulky k epizodě City of Glass

Titulky k epizodě City of Glass

České titulky k dvacátému dílu třetí řady jsou hotovy a ke stažení je najdete v profilu epizody City of Glass. Za překlad můžete poděkovat @JustLucy. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

12 0
2.5.2019

Diskuze /4

tominotomino

Přečas titulek hotov. :)

webmaster
3.5.2019 | 17:32:13
olouch02

Díkes za titulky:-) a jak to máš JustLucy dál, jak to s tebou vypadá příští týden, co státnice?

#3 JustLucy
3.5.2019 | 18:54:32
JustLucy

#2 olouch02: státnice pořád nevím, kdy přesně je mám, ale překládat budu :) jelikož nás čeká delší díl a musím to nakombinovat s učením, tak to určitě nebude hned další den, ale budu se snažit co nejdřív :)

#4 olouch02
5.5.2019 | 21:32:20
olouch02

#3 JustLucy: tak to je jasný hlavně aby ti to všechno dobře dopadlo :-) čekání nevadí aspoň oddálíš to že je to poslední díl :-(

5.5.2019 | 22:51:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama