Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Max Lightwood

Max Lightwood

Mladý Lovec stínů ze slavné rodiny Lightwoodových.

Sezóny 3
2016 - 2019

Max je nejmladším potomkem Marysy a Roberta Lightwoofových. Má dva starší sourozence – Aleca a Izzy, a adoptivního bratra Jace.

Jelikož je Max ještě velmi mladý, nemůže zatím do boje proti démonům. Max se však na to velmi těší a vidí vzor ve svých starších sourozencích, kteří dávají démonům pořádně zabrat. Isabelle se ho snaží učit runy, aby si už žádné nespletl, protože se mu to už párkrát stalo. Když se mu podařilo složit zkoušky, získal na ceremoniálu svou první runu. Když získá Lovec stínů svou první runu, začínají ho ostatní považovat za bojovníka. Izzy ho proto začne trénovat i v boji. Jeho rodina se ho však nadále snaží chránit, protože v něm vidí svého mladšího brášku a nejmladšího syna. Max se ale snaží dokázat, že už není malým klukem. Je dokonce první osobou, která zjistí, že pod maskou lovce Sebastiana se ukrývá Jonathan Morgenstern.

Když se jeho rodiče rozvedou, je krátce poté otec předělen do Institutu v Los Angeles a Max tam odjíždí s ním.

Foto: Freeform

Maxwell Lightwood je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LeneWillhill

Nevím proč, ale vždycky když je na scéně, dívá se jako psychopat… V knihách byl Max úžasný, škoda že tuhle postavu tak zkazili…

28.2.2018 | 13:38:25
Jupijow

hloupa postava s ne uplne nejsympatictejsim obsazenim

5.8.2017 | 10:31:33

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama