Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Robert Lightwood

Robert Lightwood

Otec sourozenců Lightwoodových.

Sezóny 3
2016 - 2019

Robert je manželem Marysy Lightwoodové a společně vedou Institut v New Yorku. Mají tři děti – Aleca, Isabelle a Maxe. On a Maryse před několika lety adoptovali Jace Waylanda, kterému zemřeli jeho rodiče.

Robert i se svou ženou byli kdysi členy Valentineova Kruhu a byli mu loajální. Když si ale uvědomili, že je Kruh odsouzen k porážce, opustili jej a před Spolkem litovali svých činů. Na oplátku slíbili, že budou do konce života sloužit Spolku, a byli oba omilostněni.

Robert tráví s Maryse a jejich nejmladším synem Maxem spoustu času v Alicante, a proto nechávají Institut v rukou svých starších dětí. Robert si je zejména blízký se svou dcerou Isabelle, která k němu vzhlíží. Robert se ale v Alicante sblíží s Annamariou Highsmithovou, se kterou začne mít poměr, o čemž se Isabelle dozví, ale nikomu nic neřekne.

Když se na scéně opět ukáže Valentine, jsou Lightwoodovi zbaveni velení Institutu, jelikož s ním mají jistou minulost a Spolek nechce ohrozit newyorský Institut. Maryse brzy poté zjistí, že ji Robert podvádí a nakonec se rozvedou. Když Spolek začal vznášet nové tresty pro bývalé členy Kruhu, nebyl Robert zbaven run jako jeho žena, ale byl přidělen do Institutu v Los Angeles, kam s sebou vzal i syna Maxe.

Foto: Freeform

Robert Lightwood je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama