Shadowhunters Epizoda jedenáct: Čas předstoupit před soudní tribunál

Epizoda jedenáct: Čas předstoupit před soudní tribunál

Epizoda jedenáct: Čas předstoupit před soudní tribunál

Pomalu ale jistě se blížíme do finále a situace v Institutu snad nebyla nikdy horší. Jace má neshody jak s Clary, tak i s Alekem. A jak asi rozhodne inkvizitorka Herondaleová?


21 1
17.3.2016

S01E11 Blood Calls To Blood

Po obdržení důležité informace týkající se Valentýna od překvapivého spojence, Jace, Clary a Luke vymyslí plán na záchranu Jocelyn. Trojice se nehodlá zastavit před ničím, aby zachránili matku Clary a jednou pro vždy zastavili Valentýna. Mezitím inkvizitorka Herondaleová dorazí do Institutu kvůli procesu Isabelle. Alek se obrátí s prosbou o pomoc na Magnuse.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Barbra06

Napínavý jako kšandy :D

17.3.2016 | 22:06:07
Niksí

Já se tak neskutečně těším! Čím blíž jsme finále, tím lepší díly jsou… jediné, co mě teda trápí je fakt, že se každý týden nemůžu dočkat nového dílu… co budu ale dělat toho (víc jak půl roku) do nové sezóny? :( :D Jsem ale vážně zvědavá, jak to tedy dopadne s Izzy (očekávám, že dobře – samozřejmě – kvůli dalším sériím a také fotkám z následujících epizod), ale na co se vážně těším je, jak v tom zafiguruje Magnus a samozřejmě se těším na to, jak za ním Alec půjde a bude žádat o pomoc <3 xD a pak je tu ten Jacův „otec“ :D :) No už aby to bylo… :)

18.3.2016 | 11:51:59
sarhod79

teda po tom co jsem zhltala knižní sérii Nástroje smrti, jsem moc zvědavá jak to dopadne. Protože konec seriálu na základě těchto knih bude úplně jiný než v knihách. A jak to vydržím do druhé série, budu se snažit přečíst všechny knížky od C.Clare. Jenže jestli je přečtu v takovém tempu jako těch prvních šest, tak mi to dlouho nevydrží:)

20.3.2016 | 14:12:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S02E20: Beside Still Water

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás