Shadowhunters Trailer k desáté epizodě: Vítejte v nové realitě

Trailer k desáté epizodě: Vítejte v nové realitě

Trailer k desáté epizodě: Vítejte v nové realitě

Sizzy? Valentýn jako vzorný táta? Usedlý Magnus? Ano, tohle a mnohem více nás čeká již v příštím díle.


23 0
9.3.2016

S01E10 This World Inverted

Clary a Jace dostanou tip od Meliorna, že mohou najít Valentýna, když najdou portál v jiné dimenzi. Ale jen Clary se může odvážit jít do tohoto nového světa.V tomto alternativním světě hrozba démonů už neexistuje a Lovci stínů už nejsou potřební. Když si uvědomí, že tato dimenze je život o kterém vždy snila, musí Clary rychle jednat, jinak se v tomto alternativním světě ztratí. Mezitím musí Alek a Isabelle čelit následkům útoku Podsvěťana.

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

Dearbháil

Ach jo, dost se bojím, vážně – co mi to s Jacem a Alecem dělají??? Prosím prosím, že to Aleca jen hodně bolí a nesnaží se zrušit parabatai pouto, jak to někdo komentoval na youtube, že ne??? To by přece nemělo jít, ne? Ten trailer mi asi způsobil menší infarkt. Ještě, že Sizzi je táák sladké :)

#2 Mirischka
9.3.2016 | 18:21:41
Mirischka

#1 Dearbháil: To se ted doopravdy hodne diskutuje. Ja se ale klonim spis k tomu jedu od Zavrzeneho. Ta rana doopravdy nevypadala dobre a Magnus rikal, ze je potreba to vylecit. Pokud by se snazili prerusit pouto, tak by to bylo smutne. A zase si nemyslim, ze by se navzajem volali.

#5 Dearbháil
webmaster
9.3.2016 | 18:32:21
Anicka20

Tohle asi od příští středy nevydržím :-(

9.3.2016 | 18:33:21
Niksí

Bože já se táááák těším! I když jsem po dnešní době neuvěřitelně zdrcená… #MalecSpámerJeZ­drcen

protože Magnus, který rychlostí blesku přepl ze šťastného chlapíka na ublíženého a vyslovil větu, díky které se mé srdce roztříštilo na miliony kousků „Goodbye Alexander“ … Mám co dělat, abych je do příští epizody dala dohromady… a to nepočítám to, že chtěl Aleca vyléčit a ten odmítl… !

Ale ta „druhá“ realita vypadá skvěle! Doufám v nějaký Malec moment, když vidíme šťastné Sizzy i Clace! :D Jen teda pohled na parabatai pouto, kdy Alec trpí, mi rve srdce! Ale jsem ráda, že zase pronikneme hlouběji do tohoto vztahu :)

No a po dnešku – krom srdceryvných scén v seriálu, mě dostaly promo fotky k epizodě Malec…

Tomu Alecovi to tam tak sluší <3 až na ten smutnej výraz, ale proč prostě :( (a proč musí mít Lydia tak pěkný šaty) :D Izzy i Jace vypadají taky skvěle… každopádně doufám, že „pravá láska“ zvítězí a Lydia vyklidí pole pro Magnuse! <3 A na závěr, proč není Ragnor Fell zelenej? :D !

#6 Dearbháil #7 Mirischka
9.3.2016 | 18:50:53
Dearbháil

#2 Mirischka: Moc děkuju, že na to má někdo stejný názor :) Taky myslím psíš na jed, navíc by se tím zase přibližovali první knize. Hloupý, hloupý Alec si měl tu ránu nechat ošetřit :D :D Nepamatuju si přesně, jestli jde to pouto přerušit,ale bylo by to opravdu smutné. Navíc by jed vysvětloval Alecovo agresivní chování. Vážně nevím, jak to dělají, že z těch trailerů dostávám noční můry :D :D Navíc už se uvolnily fotky z dvanácté MAlec fanoušky velmi očekávané epizody, a zatím nad nimi jen skřípu zuby :D Jen skoro začínám přemýšlet, že sena poslední díly podívám, teprve až budou všechny odvysílané…no, co si namlouvám to nevydržím :D :D To bude tak dlouhý týden :(

9.3.2016 | 18:52:58
Dearbháil

#4 Niksí: Myslím, že ty promo fotky dostaly každého :D :D Nikdy jsem si nemyslela, že bych chtěla vidět Valentýna, jak útočí, ale zrovna v tomhle díle by se jeho „pomoc“ hodila :D

#7 Mirischka
9.3.2016 | 18:58:03
Mirischka

#4 Niksí:

Taky jsem si říkala, proč není Ragnor zelený. A i s Lydií souhlasím, vypadá fakt pěkně. Jen teda být ní, tak se moc neusmívám. A k tomu výlečení. Opravdu se mi líbí, že Magnus všem jen rozesílá účtenky a u Aleka je vše „free of charge“ :D!

#6 Dearbháil:

Joo, to jsem taky říkala, že pokud Valentýn zaútočí během svatby, tak je dost možné, že všichni Malecovci ho budou ještě blahořečit.!

webmaster
9.3.2016 | 19:20:11
Anicka20

Lidičky prosím Vás kde najdu promo fotky na další díly???

9.3.2016 | 22:28:55
Anicka20

Tak už jsem to našla ;-)

9.3.2016 | 22:44:40
Eliness

Tahle epizoda by měla být sakra pěkná, klidná a mírumilovná po těch infarktech teď :D (Ale pochybuju xD) Taky jsem si říkala, jestli nejde o přerušení parabatai pouta, ale zase je fakt, že kdyby se s ním snažil přerušit pouto, proč by tak srdceryvně řval jeho jméno…Navíc na promech k dalším dílům jsou vedle sebe docela v pohodě. Docela. Pokud to bude zkoušet, nevypadá, že by se mu to povedlo. Alecu, Alecu, ty to teď vedeš… Snad už tě někdo srovná (jeden návrh bych měla :3 ).

10.3.2016 | 1:38:13
<3 Kat&Dom <3

aaaaaa ja snat umřu uš se tešim na novi dil pravje sem dokoukala S01E09: Rise Up ! chdak magnus jak řekla alekovi zbohem aleku to tosem normalne chcipala :( ! (nebo jak mu jace řekl " ja te prosim muj parabatai muj bratře prosim aleku pot semnou )

10.3.2016 | 2:28:52
Barbra06

Tak to se moc těším, hlavně na " tu jinou dimenzi, realitu" , či co to bude :D Na Sizzy, už taky čekám dost dlouho, i když chápu že Simon to teď nebude mít lehké sám se sebou :D Na smějícího se Valentina se taky těším, bude to změna o proti tmavému a smradlavému Černobylu :D A na celou tu záležitost Alec – Jace jsem zvědavá, nechám se překvapit, nebudu hádat předem :)

11.3.2016 | 11:02:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E20: Beside Still Water

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás